پنکیک صورت میلانی

390,000 تومان

در انبار موجود نیست

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

پنکیک صورت میلانی milani

آرایش مات و مخملی

بسیار سبک و نرم

عدم بستن منافذ پوست

پنکک صورت میلانی گارانتی اصالت و سلامت کالا                     

مجوز بهداشت:2345754546878

پنکیک صورت میلانی

پنکیک مات و مخملی و سبک که بر روی انواع پوست به راحتی مینشیند و به دلیل بافت سبک موجب مسدود شدن روزنه های پوست نشده و به پوست اجازه تنفس میدهد. این پنکیک برای پوست های حساس و آکنه دار بسیار مناسب است. رنگهای این پنکیک را میتوانید با کلیک برروی تصویر مشاهده کنید.

milani face powder

پنکیک صورت میلانی با حفظ ظاهر طبیعی پوست و بخشیدن فرم مخملی و مات به پوست شما بهترین پوشش را برای پوستتان ایجاد میکند که ساعت ها بر روی پوست بدون ایجاد سنگینی ،ماندگاری خواهد داشت.
دارای میکرو ذرات مات که از برق زدن غیر طبیعی و زننده پوست که جلوه ای چرب دارد جلوگیری کرده و با وجود پوشش دهی فوق العاده ، ظاهری بسیار طبیعی به پوستتان میبخشد. این پنکیک مات و مخملی بافتی سبک داشته که همچون بسیاری از فون و پنکیک ها روزنه های پوست را مسدود نکرده و به پوست اجازه تنفس میدهد به این تریب از ایجاد دانه های سیاه بر روی پوست جلوگیری میکند. مواد تشکیل دهنده این پنکیک بسیاد نرم و لطیف بوده و برروی انواع پوست به خوبی مینشیند.

درباره برند میلانی

میلانی محصول کشور آمریکا است از تولید کنندگان مشهورلوازم آرایشی که در این زمینه جایگاهی تثبیت شده را دارد. مواد تشکیل دهنده محصولات میلانی از نوع درجه یک و مورد تائیید به نام ترین پزشکان این عرصه میباشد و با این وجود شرکت میلانی در آزمایشگاه های خود همواره در حال تست کردن محصولات از نظر کیفی هستند. مشتریان برند میلانی همواره افرادی خوش سلیقه و خاص هستند که برای ظاهر و سلامتی خود اهمیت ویژه ای قائل هستند. برند میلانی در میان مشاهیر و میکاپ آرتیست های بزرگ هالیوود نیز جایگاه ویژه ای دارد.

لیست بهترین پنکیک های صورت

  • پنکیک صورت مات
  • پوشش دهی بالا, ماندگاری طولانی,ضد آکنه و دانه های سیاه پوست
  • انواع پوست ها
  • امریکا
  • E&A
مــزایا
مــعایب