ضمانت اصالت کالا در مدنگار

مدنگار در تمامی کالاهایی که در سایت رسمی خود عرضه میدارد نمایندگی رسمی فروش از طرف شرکتهای وارد کننده و تولید کننده را دارا میباشد، لذا برای شما خریداران عزیز اصل و اورجینال بودن تمامی کالاهای خود را تضمین میکند. از آنجا که امروزه با پیشرفت تکنولوژی و قرار گرفتن آن در اختیار همگان تولید  لوازم تقلبی به ویژه لوازم آرایشی بهداشتی تقلبی بسیار افزایش یافته و در پی آن بیماری ها،سرطان ،نابینایی و آسیب جدی چشم و ناهنجاری های پوستی هم بسیار افزایش یافته است. لوازم آرایشی و شخصی مستقیما با سلامت شما در ارتباط هستند پس با خرید آنها از مراکز قابل اطمینان و معتبر که اصالت کالا را برایتان تضمین میکنند سلامتی و آرامش خیال را برای خود حفظ کنید.

فروشگاه اینترنتی مدنگار خود به عنوان یک ناظربا رعایت حفظ اصول و استعلام مجوز نمایندگی شرکت ها و اعم از:

1-مجوز واردات

 2- داشتن نمایندگی

 3- مجوز بهداشت

4- داشتن اصالت کالا (شبنم)  

 5- تاریخ انقضا

6- سازگاری با پوست و سلیقه و آب هوای ایران

7- پاسخ گویی و ارجا کالا می تواند مهر تاییدی و اطمینان برای خرید شما عزیزان از فروشگاه اینترنتی مدنگار و منابع مربوط به این سایت باشد.

فروشگاه اینترنتی مدنگار برای تامین کالا های قابل عرضه در فروشگاه اینترنتی خود از منابع وارد کننده یا همان شرکت های دارای نمایندگی از کمپانی های سازننده مادر کالا و اورجینال همکاری کرده این همکاری با داشتن مجوز بهداشت و تاییدیه (شیکه نظارت مردمی کالا) از سوی نیروی انتظامی از سوی وزارت بهداشت و سازمان بازرسی و گمرک کالا قابل پیگیری است به دلیل رعایت اصول قانونی در فروشگاه مدنگار این امر متضمن خرید مشتریان و بهترین خرید و انتخاب است.


نماد اعتماد الکترونیکی

با تخفیف خریداری کنید ...