رژگونه بورژوا

320,000 تومان

در انبار موجود نیست

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

رژگونه بورژوا

بافت سبک و نرم

پوشش دهی عالی

در رنگ های مخملی و زیبا

محصول کشور فرانسه

با کلیک و انتخاب شماره رنگ مورد نظر خود در سمت چپ تصویر بزرگ مربوط به همان رنگ رژگونه نمایش داده میشود

مجوز بهداشت:4325656741

رژگونه بورژوا

بورژوا برند فرانسوی محبوب ک سالهاست توانسته جایگاه خوب خود در زمینه لوازم آرایشی حفظ کند. محصولات بورژوا با جدید ترین متد روز و با استفاده از بهترین مواد اولیه در لابراتور های حرفه ای و زیر نظر متخصصان تهیه میگردد. استفاده از پایه آب و مواد گیاهی در ترکیبات محصولات آرایشی بورژوا موجب حفظ چند برابر سلامت پوست و محبوبیت این برند شده است.

رژگونه بورژوا در تنوع رنگ عالی و بافت سبک و نرم نه تنها برروی هر پوست به خوبی مینشیند بلکه بافت سبک این رژگونه موجب تنفس چند برابر پوست نیز گردیده است. همچنین دوام این رژگونه ها بسیار بالا بوده و میکاپ کامل و بادوامی را برای شما به ارمغان می آورد.

رژگونه ها دونوعند نوع پودری و کرمی، خانم هایی که پوست خشک دارند باید از انواع کرمی آن استفاده کنند تا رطوبت و آبرسانی به پوستشان حفظ شود و خانم هایی که پوست چرب دارند باید از انواع پودری آن استفاده کنند. برای پوست های معمولی تا چرب هم انواع پودری مناسب است.

برای پر کردن صورت های لاغر باید رژگونه را با حرکت های دورانی روی گونه ها بزنید و به سمت استخوان گونه محو کنید و صاف به سمت استخوان گوش ها بروید. برای گود کردن صورت های چهارگوش نیز کافیست رنگ ملایم بر سیب صورت و گودی گونه بزنید و یرای برجسته کردن گونه ها با رژگونه ای 2 درجه تیره تر از پوست دور استخوان گونه تان را تیره کنید.

برای دوام بیشتر رژگونه اول رژگونه کرمی بعد کمی پودر مات و در آخر رژگونه پودر مورد نظرتان را روی گونه بزنید.

مــزایا
مــعایب