فروشگاه اینترنتی مدنگار

گزینه امروزی تر خرید جاگزین خرید سنتی

 

مرسوم شدن اینترنت و روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است.به خاطر منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در روشهای  متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر مردم این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی پیشرفته  می‏‏‏‌بینند. امتیازه ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.

 

درعصر حاضر بهای زمان فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار با ارزشتر  شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی خاصی داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. ذکاوت انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.

 

امروز دیگر برای بیشتر نیازهای ، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا،  بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.

مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

 

 

مدنگار: نگارش، تحقیق وبهترین خرید

 

مدنگار سعی بر نقد و بررسی و فروش اینترنتی کالا در ایران را دارد. فروشگاه اینترنتی مدنگار برای افرادی که دوست دارند از طرز درست مصرف و کارایی اجناس عرضه شده اطلاعات خوب و کافی و دقیقی داشته باشند مطالب را تحقیق و از منابع مطمئن در اختیار مشتریان می گذارد.تنوع بالا کالا و کارایی مختلف کالا ها و نیازها مختلف و زیاد مشتریان احتیاج به بستری برای راهنمایی و مشاوره و ارائه مطالب درست را طلب می کند فروشگاه مدنگار این بستر را ایجاد کرده تا مشتریان به راحتی و درست و مطمئن از کارایی و نسبت به سلیقه خود و  مدلی که  می خواهد انتخاب کنند. کاربران و مشتریان مدنگار می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت مدنگار را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری مدنگارست.  .                               

 

اصول تجارت مدنگار بر اصول و قوانین مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران است                               

 

همواره یکی از اولویت‌های فروشگاه مدنگار، تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها، برای تسهیل در فرایند پیش از خرید آنهاست. برای مدنگار بسیار مهم است که میلیون‏‌ها کاربر آن، کالای تخصصی مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند. مدنگار از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ   نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند

 فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی

مدنگار با ارائه از معتبرترین برندها در گروه‌‏های مختلف و با همکاری نزدیک با وارد‏کنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های مدنگار محسوب می‌شود. مدنگار با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تامین‏ کنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد. طرح‏‏‌های مشوق خرید همواره مورد توجه مشتریان بوده و مدنگار نیز به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف‏‌های قابل توجهی را در قالب طرح‌های مختلف مشوق خرید برای آنان در نظر می‏‏‌گیرد. کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت مدنگار و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در مدنگار بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای تحقیق، نگارش و بهترین خرید در وب سایت مدنگار، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند.

 

مرکز امور مشتریان شرکت مدنگار به منظور ارایه بهتر خدمات به مشتریان و ارتباط مستقیم جهت خدمات پس از فروش در شهر تهران افتتاح شده است و مشتریان می‏‌توانند در صورت تمایل برای استفاده از خدمات پس از فروش مانند ارجاع برای تعمیر، تعویض کالا و یا باز‏ پس ‏دهی سفارش‏ به این مرکز مراجعه کنند.

 

لازم به ذکر است که شرکت مدنگار در هیچ نقطه‏ ای از کشور به غیر از واحد مرکزی مستقر در تهران نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش ندارد و کلیه خدمات در سراسر کشور تنها در این مرکز ارائه می‏‏‌شود.

      info@modnegar.com : ایمل شرکت مدنگار

شماره تماس:22304607-021

                     021-22720388

                      09357642722


نماد اعتماد الکترونیکی

با تخفیف خریداری کنید ...