رژگونه دی ام جی ام

680,000 تومان

در انبار موجود نیست

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

رژگونه حجم دهنده براق دی ام جی ام dmgm

رنگ های ترکیبی زیبا

حجم دهنده بسیار عالی 

ابریشمی و لطیف

پخش پذیری عالی

ضدحساسیت

مجوز بهداشت:674958578734

رژگونه حجم دهنده براق دی ام جی ام dmgm

این رژگونه حجم دهنده با رنگ های ترکیبی زیبا حجمی چند برابر و حالتی لطیف و ملایم با ظاهری طبیعی به گونه ها میبخشد. این رژگونه از برترین مواد اولیه در آزمایشگاه های تخصصی تهیه و تولید شده که ضد حساسیت بوده و در عین براق نمودن پوست بر روی آن به راحتی و پخش میشود. استفاده از رژگونه دی ام جی ام از ایجاد لک و خط بر روی سطح پوست جلوگیری میکند.

درباره برند dmgm

دی ام جی ام شرکت اتحادیه اروپایی آلمان ، ایتالیا و فرانسه از بهترین برندهای لوازم آرایشی بهداشتی دنیا میباشد. دی ام جی ام با بهره از تجربیات متخصصین زیبایی آزمایشگاه های این 3 کشور و با آزمایشات مکرر برای تولید هرمحصول توانسته تولید طیفی وسیع از لوازم آرایش لوکس و مرغوب را داشته باشد. در ترکیبات محصولات dmgm از مواد اولیه مرغوب و گیاهی استفاده شده است تا کمترین آسیب به سلامت مصرف کنندگان نرسد. از ویژگی های برند دی ام جی ام تنوع در رنگهای محصولات و پوشش دهی و سازگاری عالی با هرنوع پوست میباشد.

رژگونه ها دونوعند نوع پودری و کرمی، خانم هایی که پوست خشک دارند باید از انواع کرمی آن استفاده کنند تا رطوبت و آبرسانی به پوستشان حفظ شود و خانم هایی که پوست چرب دارند باید از انواع پودری آن استفاده کنند. برای پوست های معمولی تا چرب هم انواع پودری مناسب است.

برای پر کردن صورت های لاغر باید رژگونه را با حرکت های دورانی روی گونه ها بزنید و به سمت استخوان گونه محو کنید و صاف به سمت استخوان گوش ها بروید. برای گود کردن صورت های چهارگوش نیز کافیست رنگ ملایم بر سیب صورت و گودی گونه بزنید و یرای برجسته کردن گونه ها با رژگونه ای 2 درجه تیره تر از پوست دور استخوان گونه تان را تیره کنید.

برای دوام بیشتر رژگونه اول رژگونه کرمی بعد کمی پودر مات و در آخر رژگونه پودر مورد نظرتان را روی گونه بزنید.

رژگونه بورژوا

  • رژگونه ترکیبی
  • حجم دهنده و براق کننده
  • ترکیبی 01 تا 09
  • ضد حساسیت و خشکی پوست
  • اتحادیه اروپا (آلمان, ایتالیا,فرانسه)
مــزایا
مــعایب