روشهای ارسال کالا در فروشگاه آرایشی بهداشتی مدنگار

فروشگاه آرایشی بهداشتی مدنگار همواره کوشیده است تا بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهد تا خریدی راحت را در مدنگار تجربه نمایند. به همین جهت، حمل تمامی سفارشات خریداران گرامی، توسط سیستم های پست رسمی و شرکت های باربری و پستی مجاز صورت می گیرد.

روش های ارسال مدنگار در صفحه سفارش و در حین خرید توسط خود مشتری انتخاب می گردد.

هزینه تمامی ارسال ها در همه روش ها بصورت مکانیزه بر اساس فاکتورهای متعدد محاسبه می گردد و به صورت آنی برای انتخاب به مشتری اطلاع داده میشود.

تمامی سفارشاتی که آماده ارسال می باشند در روزهای شنبه تا پنجشنبه به صورت روزانه در ساعات 10 و 16 ارسال می گردد. ، بدیهی است سفارشاتی که پس از ساعت 16 تکمیل می گردند، در ساعت 10 روز بعد آماده ارسال می گردند. همچنین توجه داشته باشید که تحویل کالا با توجه به شرایط مختلف ارسال و منطقه جغرافیایی مقصد متغیر می باشد.

ارسال رایگان سفارشات

همواره کسب رضایت مشتریان و توجه به خواست آنها را در اولویت کاری خود قرار داده ایم، از این رو در صورتی که مبلغ سفارشات مشتریان عزیز بیش از یکصدوپنجاه هزار تومان باشد، مدنگار هزینه ارسال سبد کالا را پرداخت می نماید و هزینه ارسال به صورت رایگان برای این دسته از عزیزان در فاکتور آنها محاسبه می گردد.

پیک مدنگار در شهر تهران

برای سفارشاتی که مقصد تحویل آنها شهر تهران می باشد امکان ارسال کالا، توسط پیک فروشگاه مدنگار وجود دارد. در صورت انتخاب شیوه ارسال به صورت پیک مدنگار، کارشناسان ما در اسرع وقت جهت هماهنگی قبل از ارسال کالا با خریداران تماس خواهند گرفت. لازم به ذکر است که ارسال از این طریق سریعترین روش برای ارسال می باشد.

ارسال از طریق پست در سراسر کشور

ارسال سفارشات از طریق پست برای تمامی شهر های کشور امکان پذیر می باشد که به دو صورت پست سفارشی و همچنین پست پیشتاز جهت راحتی مشتریان فراهم گردیده است.

زمان تحویل کالا پس از اتمام فرایند آماده سازی آن و ارائه به پست برای ارسال به روش پست سفارشی به نسبت موقعیت جغرافیایی 2 تا 4 روز کاری می باشد.

همچنین زمان تقریبی تحویل کالاها در روش ارسال به صورت پست پیشتاز نیز ضمن داشتن شرایط یکسان با پست سفارشی حداکثر تا 2 روز کاری می باشد.

در صورت وجود هر گونه سوال لطفا پیش از هر چیز صفحه پرسش های متداول را بطور کامل مطالعه فرمایید و پس از آن در صورت رفع نشدن مشکل با ما در تماس باشید.


نماد اعتماد الکترونیکی

با تخفیف خریداری کنید ...