موس صورت اورآل

420,000 تومان

در انبار موجود نیست

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

موس صورت اورآل 

محصول شرکت اوآل امریکا

کاور و پوشش دهی عالی

بافت سبک و نرم مناسب پوستهای چرب و مستعد آکنه و جوش

بدون چربی

مجوز بهداشت:2873651311

موس صورت لورال کاسه ای درب صورتی

مورد استفاده: به عنوان کرم پودر و کرم گریم برای کاور پوست و پوشاندن لک و جوش و جای جوش و چین و چروک های صورت

ویژگی های خاص: بدون چربی و دارای بافت بسیار نرم و سبک برای داشتن آرایشی سبک و بی ضرر برای پوست.موس صورت اورال با بافت اسفنجی خود به روزنه های پوست اجازه تنفس داده و به دلیل اینکه فاقد چربی میباشد از ایجاد دانه های سیاه و جوش بر روی پوست جلوگیری میکند. همچنین مواد معدنی موجود در این کرم پودر پوست را احیا کرده و مانع پیری زود رس در اثر استفاده از لوازم آرایشی میشود.

مناسب برای: موس لورال برای پوستهای چرب و آکنه دار بسیار مناسب میباشد چرا که ترکیبات موس صورت اورال بر چربی صورت شما نمی افزاید و درخشش صورت که ناشی از چربی است را از بین میبرد. بافت سبک موس لورال نیز موجب میشود پوست تنفس کرده و مانع ایجاد آکنه میشود. همچنین این بافت نرم موس موجب میشود بر روی پوست چربتان به خوبی بنشیند.

توصیه: بعد از استفاده از هر گونه کرم پودر موس و هر لوازم آرایش دیگر حتما از یک لوسیون خوب و برای مراقبت بیشتر از پوست از یک تونیک صورت برای پاکسازی کامل آرایش استفاده کنید.

درباره برند اورآل

در سال 1907 میلادی شیمی دان فرانسوی ۲۶ ساله ای به نامEugene Schueller در آزمایشگاه خود در پاریس ترکیب مواد مختلف برای تولید لوازم زیبایی جدید را آغاز کرده و اولین رنگ موی شیمیایی را تولید نمود. پس از آن این شیمیدان چندین اختراع به ثبت رسانید. برای تولید انبوه محصولاتش کمپانی اورآل را راه اندازی کرده و از چندین مهندس شیمی برای پیوستن به او دعوت نمود. امروزه شرکت اورآل با پیشینه یکصد ساله خود پیشرفت روز افزون و چشمگیر در زمینه تمام لوازم بهداشتی و آرایشی داشته و از بهترین برندهای دنیا در این زمینه میباشد. هر روز حدود2700 شیمیدان در لابراتور های تخصصی اورآل مشغول آزمایش لوازم آرایشی این شرکت برای تضمین سلامت مردم و همچنین برای به دست آوردن بهترین ترکیب در لوازم آرایشی هستند.

مدنگار اصالت کالاهای خود از جمله محصولات اورآل را تضمین میکند.

  • موس کاسه ای
  • طولانی
  • پوشش عالی,بافت نرم و سبک,ضد آکنه
  • پوست های چرب
  • امریکا

من راضی ام کرم خوبیه

مــزایا
مــعایب

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند: