ریمل مکس بورژوا

1,590,000 تومان

3 قلم

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

volume glamour max mascara

ریمل مکس مشکی بورژوا

ریمل حجم دهنده مکس بورژوا

ریمل حجم دهنده و بلند کننده

با فرچه شانه ای

ساخت فرانسه

مجوز بهداشت:209487275431

ریمل مکس بورژوا یکی ازبهترین ریمل های حجم دهنده و پرپشت کننده بورژوا است و از زمان ارائه این ریمل حجم دهنده تا به امروز جزء 5 ریمل پرفروش مارک بورژوا بوده و به طبع درسری ریمل های حجم دهند ه پرفروش درداخل ایران نیز هست.

ریمل مکس بورژوا مژه ها را از هم جدا می کند و با آنها نظم می دهد.این ریمل حجم دهند به خاطرفرچه مویی خاص خود مژه ها شمارا تا 10 برابر حجم می دهد(این یک اصطلاح می باشد)و طول مژه های شما را نیز افزایش می دهد به دلیل شکل برس کروی مکس و موهای انعطاف پذیر, نرمی و فراوامی موهای برس تمام مژه هارا به صورت یکدست پوشش می دهد و نوک باریک برس برای مژه های ریز و کوچک کناره های چشم مفید است.

ریمل حجم دهنده مکس بورژوا یا به عبارتی ریمل x10 در واقع بیانگر قدرت پرکنندگی یا حجم دهنده گی این ریمل است 
این مقایس حجم دهندگی در ریمل های مختلف فرق می کند و ریمل مکس مشکی بورژوا قوی ترین ریمل حجم دهنده بورژوا محسوب می شود.این ریمل با دوام بسیار زیاد می تواند 16 ساعت برروی مژه های شما پایدارباشد و از مژه های شما تکان نخورد .
مواد تشکیل دهنده ریمل مکس مشکی بورژوا شامل چربی طبیعی, موم طبیعی وعصاره مروارید سیاه است این ریمل حجم دهند به خاطرفرچه مویی خاص خود مژه ها شمارا تا 10 برابر حجم می دهد.

کسانی که چشم های حساس دارند و از لنز های طبی و رنگی چشم استفاده می کنند ریمل مکس بورژا به دلیل مواد تشکیل دهنده و فرمول خاص خود برای چشم های حساس و این افراد مناسب است.

ریمل مکس بورژوا ساخت کشور فرانسه است.

ریمل بورژوا مکس

مــزایا
مــعایب