ریمل کلینیک

1,180,000 تومان

در انبار موجود نیست

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

 CLINIQUE HIGH IMPACT MASCARA

ریمل کلینیک

ریمل حجم دهنده 

ضخیم کننده مژه

بلند کننده

بدون عطر و اسانس

مناسب چشم های حساس 

مناسب افرادی که از لنز استفاده میکنند

بافت نرم و سبک

مجوز بهداشت: 451723456789

مژه تاثیر بسیار زیادی در زیبایی نگاه انسان دارد کسانی که مژه های بلند و یا پرحجمی دارند نگاه زیباتر وگیرا تری دارند امروز شرکت های آرایشی و بهداشتی محصولات متنوعی از اقلام آرایشی چشم را متناسب با سلیقه ی افراد تولید و عرضه میکنند.

شرکت کلینیک یکی از معتبرترین و محبوب ترین شرکت های آرایشی بهداشتی است که علاوه بر جنبه زیبایی به حفظ سلامت پوست و مو نیز توجه خاصی دارد. به همین جهت جز برندهای رده ی اول در زمینه آرایشی زیبایی در جهان شناخته شده است.

به همت متخصصان آمریکایی شرکت آرایشی بهداشتی کلینیک دیگر کسی نگران مژه های کوتاه یا کم حجم خود نیست و به راحتی با ریمل های حجم دهنده و ضخیم کننده کلینیک میتواند مژه هایی بلند و پر حجم همانند مژه مصنوعی داشته باشد.

محصولات کلینیک نه فقط از جهت زیبایی و کیفیت و دوام بلکه بخاطر ضد آلرژی بودن نیز مورد توجه افرادیست که پوست یا چشم های حساس و آسیب پذیر دارند. این افراد میتوانند بدون هیچ نگرانی از این ریمل برای هرچه زیبا تر کردن مژه های خود استفاده کنند.

ریمل حجم دهنده ی کلینیک با بافت نرم و فرمولاسیون ویژه ای که دارد از بهم چسبیدن مژه ها جلوگیری میکند و حتی نازک ترین مژه ها رانیز بسیار ضخیم میکند مژه ها را میزان قابل توجهی بلند میکند و جلوه ای پر حجم و بلند و چتری به مژه های شما میدهد.

فرچه ی مویی این ریمل طوری طراحی شده که به راحتی و با یک دور استفاده حتی کوتاه ترین تارهای مژه را نیز پوشش میدهد تا شما نیز از نگاهی نافذ و جذاب بهره مند باشید.

مــزایا
مــعایب