قیمت کاهش یافت ! ریمل بورژوا مکس صورتی مشاهده عکس بزرگتر

ریمل بورژوا مکس صورتی مدل Volume Glamour

جدید

3

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

740,000 ریال

780,000 ریال

-40,000 ریال

افزودن به علاقه‌مندی‌ها

Give a Name

volume glamour max definition mascara

ریمل بورژوا مکس صورتی

ریمل بلند کننده و تفکیک کننده مژه

با برس شانه ای 

ساخت فرانسه

مجوز بهداشت:13895433920

محصولات مرتبط

توضیحات

ریمل بورژوا مکس صورتی

ریمل بورژوا مکس صورتی ازسری مکس بورژوا Glamour Max است باظاهرصورتی و فرچه ای کاملا متفاوت که به این نوع فرچه ای در اصطلاح شانه ای گفته می شود این نوع برس (فرچه) برای بلند کردن و تفکیک کردن مژه مناسب است و براحتی مژه های چشم را تک تک و از هم جدا می کند و باعث افزایش طول مژه می شود کسانی که مژه های پرپشت دارند و می خواهند بیشتر طول مژه های خود را افزایش دهند ریمل مکس صورتی بورژوا مناسبتراست.

برس ریمل  مکس صورتی بورژوا دارای 500 عدد شانه یا دندانه است که به شما این امکان را می دهد بوسیله تک تک و نوک این دندانه هرچه بیشتر مژه های خود را افزایش و از هم جدا کنید.

ریمل مکس صورتی بورژوا ریمل حجم دهنده بورژوا محسوب می شود.این ریمل با دوام بسیار زیاد می تواند 16 ساعت برروی مژه های شما پایدارباشد و از مژه های شما تکان نخورد .
مواد تشکیل دهنده ریمل مکس صورتی بورژوا شامل چربی طبیعی, موم طبیعی وعصاره مروارید سیاه است این ریمل حجم دهند به خاطرفرچه مویی خاص خود مژه ها شمارا تا 10 برابر حجم می دهد.

کسانی که چشم های حساس دارند و از لنز های طبی و رنگی چشم استفاده می کنند ریمل مکس بورژا به دلیل مواد تشکیل دهنده و فرمول خاص خود برای چشم های حساس و این افراد مناسب است.

ریمل مکس بورژوا ساخت کشور فرانسه است

نقد و بررسی مشتریان

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.