کرم پودر بورژوا فلاور مشاهده عکس بزرگتر

کرم پودر بورژوا فلاور

جدید

24

530,000 ریال

افزودن به علاقه‌مندی‌ها

Give a Name

کرم پودر بورژوا فلاور پرفکت 

با ماندگاری 16 ساعت 

مخصوص پوست نرمال تا چرب

ضدآفتاب spf15   ارائه شده در 7 رنگ 

ساخت فرانسه

مجوز بهداشت:12434560968

محصولات مرتبط

توضیحات

کرم بورژوا فلاور پرفکش دارای 7 رنگ از شماره 52 که روشن ترین رنگ تا 58 که تیره ترین هست ارائه می شود کرم پودر فلاور بورژوا بدون چربی و روغن پارابن است و اساسا کرم پودر مات و بدون روغن می باشد که بیشتر ساختار این کرم پودر (بیس) از آب می باشد کرم پودر بورژوا فلاور پوشش خوبی دارد و با یک پوشش خوب جوش ها ی ریز را کاور داده و یک آرایش مات را برای شما به ارمغان می آورد به خصوص کسانی که پوست چرب دارند و پوستشان عرق می کند کرم پودر مناسبی است.

کرم پودر بورژوا فلاور برای پوست چرب و نرمال مناسب است و براحتی و بدون احساس سنگینی تا 10 ساعت با داشتن حس خوب روی به پوست شما کاور می دهد. و این کاور دلنشین و مات همراه با داشتنن فیلتر ضد آفتاب spf 15 همراه هست و از پوست شما در بازه کمی محافظت می کند برای محافظت بیشتر از اشعه مضر افتاب می توانید قبل از استفاده از کرم پودر بورژوا از یک کرم ضدآفتاب خوب استفاده کنید.

در ساختار کرم پودر فلاور بورژوا از عصاره آزالیای وحشی استفاده شده است. ماندگاری  این کرم پودر 16 ساعت است.کرم پودر فلاور ساخت فرانسه و حجم کرم پودر 30 میل هست.

 کرم پودر فلاور پرفکشن بورژوا همراه خود در بالای سر کرم پودر یک اسفنج تعبیه شده و از این اسفنج برای کرم پودر و آرایش کردن صورت خود می توانید استفاده کنید 

کرم پودر فلاور پرفکشن بورژوا بدون پارابن بوده و برای پوست خشک مناسب نیست.

کرم پودر بورژا  فلاور در فروشگاه اینترنتی مدنگار با برچسب وزارت بهداشت و شبنم ارائه می شود.

کرم پودر بورژوا هیلتی میکس

نقد و بررسی مشتریان

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.