کرم پودر بورژوا فلاور

530,000 تومان

در انبار موجود نیست

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

کرم پودر بورژوا فلاور پرفکت 

با ماندگاری 16 ساعت 

مخصوص پوست نرمال تا چرب

ضدآفتاب spf15   ارائه شده در 7 رنگ 

ساخت فرانسه

مجوز بهداشت:12434560968

کرم بورژوا فلاور پرفکش دارای 7 رنگ از شماره 52 که روشن ترین رنگ تا 58 که تیره ترین هست ارائه می شود کرم پودر فلاور بورژوا بدون چربی و روغن پارابن است و اساسا کرم پودر مات و بدون روغن می باشد که بیشتر ساختار این کرم پودر (بیس) از آب می باشد کرم پودر بورژوا فلاور پوشش خوبی دارد و با یک پوشش خوب جوش ها ی ریز را کاور داده و یک آرایش مات را برای شما به ارمغان می آورد به خصوص کسانی که پوست چرب دارند و پوستشان عرق می کند کرم پودر مناسبی است.

کرم پودر بورژوا فلاور برای پوست چرب و نرمال مناسب است و براحتی و بدون احساس سنگینی تا 10 ساعت با داشتن حس خوب روی به پوست شما کاور می دهد. و این کاور دلنشین و مات همراه با داشتنن فیلتر ضد آفتاب spf 15 همراه هست و از پوست شما در بازه کمی محافظت می کند برای محافظت بیشتر از اشعه مضر افتاب می توانید قبل از استفاده از کرم پودر بورژوا از یک کرم ضدآفتاب خوب استفاده کنید.

در ساختار کرم پودر فلاور بورژوا از عصاره آزالیای وحشی استفاده شده است. ماندگاری  این کرم پودر 16 ساعت است.کرم پودر فلاور ساخت فرانسه و حجم کرم پودر 30 میل هست.

 کرم پودر فلاور پرفکشن بورژوا همراه خود در بالای سر کرم پودر یک اسفنج تعبیه شده و از این اسفنج برای کرم پودر و آرایش کردن صورت خود می توانید استفاده کنید 

کرم پودر فلاور پرفکشن بورژوا بدون پارابن بوده و برای پوست خشک مناسب نیست.

کرم پودر بورژا  فلاور در فروشگاه اینترنتی مدنگار با برچسب وزارت بهداشت و شبنم ارائه می شود.

کرم پودر بورژوا هیلتی میکس

مــزایا
مــعایب