کرم پودر مکاپ فکتوری پوست خشک

840,000 تومان

در انبار موجود نیست

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

کرم پودر  مکاپ فکتوری ولوت لیفتیتگ

Makeup Factory Velvet Lifting Foundation

 کرو پودر ضد چروک 

دارای مرطوب کننده و اسید هیالورنیک اسید

حاوی بادام شیرین

مجوز بهداشت:2355764687

کرم پودر  مکاپ فکتوری ولوت لیفتینگ با خاصیت ضد چروک بودن چروک های موجود را ترمیم میکند و روند ایجاد چروک های جدید را کند میکند.

کرم پودر مکاپ فکتوری به خاطر دارا بودن مرطوب کننده باعث بالا بردن حالت ارتجاعی پوست میشود و برای پوست های خشک بسیار مناسب میباشد.

به خاطر وجود روغن بادام شیرین در کرم پودر مکاپ این کرم حالت ترک خوردگی وپوسته پوسته شدن پوست های خشک را ترمیم میکند.

برای داشتن آرایشی بی نقص می توان از کرم پودر استفاده کرد اما باید بدانیم که چگونه از آن استفاده کنیم. در قدم اول باید بدانیم که پوست شما جز کدام دسته است.

اگر بعد از حمام پوستتان احساس کشیدگی میکنید و یا به ندرت آکنه در صورتتان مشاهده میکنید پوست شما خشک است. پس باید کرم پودری انتخاب کنید که به پوستتان حالت شادابی بدهد و کمبود رطوبتتان را جبران کند. کرم پودرهایی با پایه ی روغنی که حالت براق دارند و پوست را براق میکنند مناسب ترین انتخاب شما میباشد.

اگر بعد از حمام یا شست و شوی صورتتان خیلی زود چرب شد و آکنه یا جوش میزند پوست شما چرب است و باید از کرم پودرهایی استفاده کنید که روی آنها oil free یا matt نوشته شده.

اگر پوست شما معمولی ست میتوانید از هر کرم پودری استفاده کنید.

قدم دوم انتخاب رنگ مناسب است. کرم پودر را روی قسمت کوچکی از صورت امتحان کنید اگر در نور طبیعی ناپدید شد آن رنگ مناسب است.

قدم سوم پوستتان را بشویید در صورت نیاز مرطوب کننده بزنید تا جذب شود اگر پوشش کمی میخواهید با نوک انگشت و اگر پوشش زیاد میخواهید از اسفنج یا پد برای پخش کردن استفاده کنید و در همه جای صورت محو کنید.

مــزایا
مــعایب