کرم پودر ترو مچ اورال

690,000 تومان

در انبار موجود نیست

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

Loreal True Match Liquid Foundation

کرم پودر ترو مچ اورال

یکدست کننده خوب

ماندگاری بالا

ضد آفتاب spf17

کرم پودر ترو مچ لورال

کرم پودر ترومچ اورآل محصولی است از برند پر آوازه ی اورآل که با بافت کرمی و نرم لکه ها و عیوب صورت را میپوشاند.

یکی از ویژگی های این کرم پودر یکدست کردن پوست با بافت کرم پودر میباشد.

کرم پودر ترومچ لورال به خاطر دارا بودن رنگدانه های مناسب با پوست صورت چهره را صاف میکند و ماندگاری بالایی روی پوست دارد.

این کرم پودر دارای ضد آفتاب با spf17 میباشد.

این محصول مناسب برای پوست های معمولی میباشد.

برای داشتن آرایشی بی نقص می توان از کرم پودر استفاده کرد اما باید بدانیم که چگونه از آن استفاده کنیم. در قدم اول باید بدانیم که پوست شما جز کدام دسته است.

اگر بعد از حمام پوستتان احساس کشیدگی میکنید و یا به ندرت آکنه در صورتتان مشاهده میکنید پوست شما خشک است. پس باید کرم پودری انتخاب کنید که به پوستتان حالت شادابی بدهد و کمبود رطوبتتان را جبران کند. کرم پودرهایی با پایه ی روغنی که حالت براق دارند و پوست را براق میکنند مناسب ترین انتخاب شما میباشد.

اگر بعد از حمام یا شست و شوی صورتتان خیلی زود چرب شد و آکنه یا جوش میزند پوست شما چرب است و باید از کرم پودرهایی استفاده کنید که روی آنها oil free یا matt نوشته شده.

اگر پوست شما معمولی ست میتوانید از هر کرم پودری استفاده کنید.

قدم دوم انتخاب رنگ مناسب است. کرم پودر را روی قسمت کوچکی از صورت امتحان کنید اگر در نور طبیعی ناپدید شد آن رنگ مناسب است.

قدم سوم پوستتان را بشویید در صورت نیاز مرطوب کننده بزنید تا جذب شود اگر پوشش کمی میخواهید با نوک انگشت و اگر پوشش زیاد میخواهید از اسفنج یا پد برای پخش کردن استفاده کنید و در همه جای صورت محو کنید.

مــزایا
مــعایب

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند: