ریمل تلسکوپی اورال

420,000 تومان

در انبار موجود نیست

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

TELESCOPIC MASCARA CARBON BLACK

ریمل تلسکوپی اورال کربون بلک

ریمل بلندکننده و تفکیک کننده مژه با 60%افزایش طول مژه

کاملا مشکی و کربون بلک

با برس شانه ای داندانه ای

مخصوص تفکیک مژه 

مجوز بهداشت:21234355794469

معرفی محصول ریمل تلسکوپی اورال:

جزء ریمل های بلند کننده مارک اورال است و این سری از ریمل های اورال برای کسانی مناسب است که مژه های پرپشت و حجیمی دارند وبدنبال این هستند که مژه های بلند و تفکیک شده ای داشته باشند ریمل تلسکوپی اورال خود دارای چند مدل مختلف هستند. ریمل تلسکوپی نقره ای ریمل تلسکوپ طلایی و ریمل تلسکوپ مشکی یا کربون بلک مدل های دیگری هم هست که موفق نبوده و با استقبال عمومی روبرو نشده اما بهترین و موفق ترین ریمل بلند کننده اورال ریمل تلسکوپ مشکی اورال است که نسبت به ریمل های دیگه بلند کننده اورال از اقبال بهتری برخوردار بوده است.

ویژگی اصلی : ریمل تلسکوپی اورال دارای فرچه شانه ای به صورت چند طرفه شانه ای است یک ردیف شانه قرار گرفته و شما با چند ردیف شانه بع طرز پره ای مواجه هستید این نوع طراحی برس در کل برای بلند کردن مژه و تفکیک کردن ایده ال هستند و یه شما کمک می کند تا مژه ها خود رابین دندانه های شانه فرارداده و مژه را تک به تک کنید و مواد را در طول مژه امتداد داه تا طول مژه افزایش داده شود و طول مژه شما به گفته کمپانی اورال تا 60% افزایش می یابد.

خاصیت کالا : مواد فرمولاسیون مواد تشکیل دهنده ریمل تلسکوپ اورال دارای موم ,آب , کارنابوا و رنگدانه های کربن سیاه هست و استفاده می کنند مناسب است.
همه اینا به علاوه ویتامین B5 و یروویتامین این امکان به شما داده تا مژه ها را تا 2برابر افزایش داده و یک آرایش چشم با مژه های بلندتر و طویلتر و تک به تک که مژه ها به هیچ وجه به هم نمی چسبد .
کاربرد خاص : شما با ریمل تلسکوپ اورال اورال انتظار مژه های بلند و از هم جدا و کاملا مشکی با پوشش مخملی و کربون بلک داشته باشید ریمل تلسکوپ اورال کربون بلک بدون بو و اسانس بوده و بسیار سبک است

این ریمل بدون بو و اسانس تست حساست شده و کاملا مورد تایید بوده و برای افراد با چشم های حساس و کسانی که لنزاستفاده می منند مناسب است. 

ریمل تلسکوپ اورال براحتی فقط با آب صابون قابل شستشو است.

ضعف: ریمل تلسکوپی اورال ریمل حجم دهنده محسوب نمی شود و انتظار پرکنندگی مژه را نداشته باشید.

نکته : ریمل تلسکوپ اورال کربون بلک مدل آمریکایی آن بسیار معروف است و در فروشگاه اینترنتی مدنگار سری ساخت آمریکا که با وکیوم (تک وکیوم) کاغذی (درعکس) عرضه می شوداین ریمل جزء سری محدود اورال بوده و همیشه قابل عرضه نیست. 

ریمل تلسکوپ نقره ای

مــزایا
مــعایب