لنز رنگی سولوتیکا آیس ice

جدید

این محصول در انبار موجود نیست

2,950,000 ریال

افزودن به علاقه‌مندی‌ها

Give a Name

لنز رنگی سولوتیکا رنگ آیس سفید یخی

ارسال رایگان

رنگ: یخی     رنگ خاص ، خیلی روشن و جذاب

نوع: سالیانه 

لنز رنگی ice از پرطرفدار ترین لنز های سولوتیکا میباشد.

این لنز در دو حالت هیدروکور (بدون دور )و نشرال کالر( دور دار طبیعی) عرضه میشود. لطفا هنگام سفارش نوع هیدروکور یا نشرال کالر را در توضیحات درج کنید.

برای مشاهده و دانلود ویدئو این لنز بر روی چشم تیره کلیک کنید.

ویدئو شماره دو

محصولات مرتبط

توضیحات

لنز رنگی یخی سولوتیکا در دو سری سالانه نشرال کالر و هیدرو کور 

برای مشاهده لنزهای طبی رنگی سالانه سولوتیکا به این صفحه بروید

لنز رنگی سولوتیکا رنگ ایس سری هیدروکور بدون دور و سالیانه ایس از تمام رنگ های سلوتیکا روشنر است و بین اکثر لنزهای رنگی دیگر هم روشنترین و زیباترین لنز هست روی چشم حتی چشم های تیره به سادگی روشن میشود و چشم را برجسته نمی کند کسانی که دوست دارند چشم های انها برجسته شود بهتر سری نچرال کالر ایس راتهیه کنند ایس طوسی خیلی روشن بدون عسلی یا رگه است.

لنزرنگی سولوتیکا یکی از بهترین و با کیفیترین لنز های درحال حاضر جهان است این لنز به خاطر سبک بودن و نرمی که دارد چشم را اذیت نمی کند . این نرمی به خاطر وجود ماده ای به نام Polymacon در ترکیب اصلی لنز سولوتیکااست و مورد تایید FDA آمریکا است و بنابراین افراد زیادی از لنز سولوتیکا می توانند استفاده کنند که دچار عوارض چشم مثل خشکی چشم و خارش و التهاب چشم و سوزش نمی شوند.

 به دلیل اینکه لنز سولوتیکا رطوبت چشم را نمی گیرد باعث خشک شدن چشم نمی شود و اکسیژن دهی این لنزبسیار بالا در حد 38% است که رقم خوبی هست درکل کیفیت بالا و اکسیژن رسانی خوب عدم خشک شدن و سوزش و التهاب چشم در مورد سولوتیکا تمایل افراد را برای استفاده از این لنز ساخت برزیل افزایش داده و در ایران افراد زیادی اقدام به استفاده از لنز رنگی سولوتیکا کرده اند.
اما نقطه قوت اصلی لنز سولوتیکا در رنگ دهی فوق العاده بالا است و در عین حال طبیعی بودن رنگ های این مارک که رنگ چشم کاملا واقعی و نزدیک به رنگ چشم طبیعی مشخص می شود لنز سولوتیکا دارای یازده رنگ مختلف که شامل چهار رنگ طوسی و دو رنگ آبی یک یک رنگ سبزابی و دو رنگ سبز و دو رنگ سبزعسلی و عسلی است.


لنز سلوتیکا دارای چهار گروه مختلف است 


گروه اول سری هیدرو کور که این مدل لنزرنگی سولوتیکا بدون دور بوده و سالیانه یا بادوام به شمار می ایند و از تمام مدل های دیگر روشنتر هستند 
گروه دوم سری نچرال کالراین مدل لنز سولوتیکا با دور ساده به صورت دور نقطه ای و سالیانه یا بادوام به شمار می آیند این سری هم بسیار محبوب بوده و برای کسانی که می خواهند چشم درشت تر داشته باشند بهتر است این مدل به اندازه سری هیدرو کور روشن نمی شوند
گروه سوم سری سولفکس این مدل با دور نقطه ای اما با مدت کوتاه و 6 ماه هستند و زمان استفاه انها کمتر است در واقع لنز موقت لنز سولوتیکا است 
گروه چهارم سری هیدروچارم این مدل با دور ضخیم تر و دور مشکی بوده و مدت استفاده آن کمتر و موقت است و 6 ماه است و چشم را کاملا برجسته می کنند و جزء کم طرفدار مارک سولوتیکا است

بسته بندی لنز سولوتیکا                      

لنز رنگی سولوتیکا چه نوع رنگی طبی و چه نوع رنگی غیر طبی در بسته بندی مکعب مقوایی با ابعاد تقریبی 6*6*1.5 میباشد. رنگ بسته بندی در سری نشرال کالر(دور دار) بنفش و در سری هیدروکور (بدون دور) آبی میباشد.

بر روی بسته بندی دو لیبل بیرنگ در درب بالا و ضلع کناری جعبه چسبانده شده است. که این لیبل ها شامل بارکد، تاریخ انقضا، شماره لنز (در صورت غیر طبی بودن 0 است) ، سری و نام لنز میباشد.

بر روی جعبه نام سری لنز و لوگوی سولوتیکا وجود دارد.

در داخل بسته بندی دو شیشه حاوی لنز درون مایع لنز، یک جالنزی و یک دفترچه توضیحات سولوتیکا به زبان انگلیسی وجود دارد.

لنزسولوتیکا 

نقد و بررسی مشتریان

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.