شامپو باباریا آلوورا و جینسینگ

280,000 تومان

در انبار موجود نیست

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

شامپو باباریا حاوی آلوورا و جینسینگ 500ml

babaria محصول کشور اسپانیا

فروشگاه اینترنتی مدنگار این محصول را با تاریخ انقضا و لیبل وزارت بهداشت عرضه میکند.

مجوز بهداشت:124465717563

شامپو تقویتی باباریا حاوی آلوورا و آرگان

شامپو باباریا به عنوان یکی آبرسان بسیار عمیق و موثر با شستشوی ملایم موهایتان به شما حس تازگی و شادابی عرضه می نماید. همچنین جینسینگ موجود در این شامپو مو را تقویت کرده و ظاهری ضخیم و پرپشت به موها میبخشد. شامپو آلوورا و جینسینگ باباریا محصولی مناسب برای موهای کم حجم و نازک است چرا که باعث حجم دهی و تقویت مو بدون خشک شدن آن میشود.

آلوورا موجود در این شامپو باباریا موجب شفافیت ، درخشش و استحکام مو با آبرسانی به ساقه و ریشه موها میشود. آلوورا فرمولی بی نظیر جهت تقویت و تغذیه موهای شما میگردد این شامپو مناسب انواع مختلف مو میباشد.

 نحوه استفاده

همانند تمام شامپو ها مقداری از این شامپو را در کف دست خود ریخته و با چند قطره آب مخلوط کنید سپس شامپو را به مدت 3 دقیقه بر روی موهای مرطوب خود ماساژ دهید و بعد آبکشی کنید.

درباره برند باباریا

باباریا برند محصولات بهداشتی اسپانیایی است که در والنسیا متولد شده و شهرت یافت.محصولات باباریا امروزه به سراسر جهان صادر می شود. تخصص باباریا در تولید محصولات طبیعی مراقبتی پوست و مو نظیر انواع کرم، ضدآفتاب، دئودرانت، شامپوی سر و بدن و ... است. در تولید محصولات این برند از مواد طبیعی نظیر عصارۀ آلوئه ورا، رز، حلزون، خاویار، جینسنگ و مروارید و... استفاده می شود. ترکیبات گرفته شده از مواد طبیعی و کمترین استفاده از مواد شیمیایی موجب شده تا محصولات  برند باباریا در لیست با کیفیت ترین محصولات بهداشتی قرار گیرند. درمیان محصولات باباریا شامپو های تقویتی ، ماسک مو اسپری دوفاز آن محبوبیت ویژه ای یافته است.

  • موهای خشک و آسیب دیده
  • نرم کننده مو
  • حجم دهنده،تقویت کننده,آبرسان, درخشان کننده,استحکام بخش مو
  • موهای کم حجم و نازک
  • اسپانیا
  • 500ml
  • آلوورا و جینسینگ
مــزایا
مــعایب