کرم مو انرژی کراتینه

1,750,000 تومان

در انبار موجود نیست

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

ماسک مو کراتینه انرژی

Energy keratin hair mask repair 

بعد از حمام رنگ صورتی ترمیم کننده و حالت دهنده مو

300ml

کد مجوز بهداشت:55747303847409

ماسک موی صورتی کراتین انرژِی حالت دهنده و ترمیم کننده

کرم مو کراتینه ترمیم کننده   :

(repair) وحالت دهنده  300 میلی لیتری انرژی حاوی کراتین  موهای خشک و صدمه دیده را ترمیم می کند تا آنها بسیار نرم و سالم به نظر بیایند. این کرم مو کراتینه با کمک به حفظ رطوبت موها، کیفیت آنها را بهبود بخشیده و شادابی موها را به آنها باز می گردانند. این حالت دهنده موها قوی تر و سالم تر می کند. پس از استفاده از این ماسک مو موهایی نرم، قابل کنترل و بسیار مقاوم خواهید داشت.

درباره کراتین:

کراتین از مولکول هایی به نام کراتین ساخته شده که یکی از مهم ترین پروتئین ها میباشد که به موها حالت میبخشد و با پل های سولفوری آنها را به هم متصل میکند. فرایند های شیمیایی و عوامل خارجی موثر در طول زمان با شکستن گل های سولفوری که موجب پیوستگی موها میشود به موها آسیب میزنند. برای از بین بردن این آسیب و برای ایجاد ساختاری سالم تر برای موها باید موها را به کراتین آغشته نمود. کراتین به موهای شما کمک میکند تا در مدت کوتاهی با رسیدن به ساختاری سالم تر وظاهری درخشان به دست آورند. با بازسازی لایه ی کراتینی آسیب دیده از موخوره و شکنندگی موها جلوگیری میشود.کرم مو کراتینه انرژیی دارای مقدار کمی کراتین می باشد

نحوه استفاده کرم مو کراتینه انرژی:

پس از استحمام موهای تمیز را با حوله خشک کنید. مقدار کمی از کرم مو کراتینه  انرژی را در کف دست خود ریخته و سپس آنرا بطور یکنواخت از سمت ریشه مو تا به انتها بطور یکنواخت  روی موها ماساژ دهید.این ماسک مو از نوع بعد از حمام بوده و نیازی به آبکشی ندارد. 

نکته برای موهای آسیب دیده:

اگر موهایتان شدیدا آسیب دیده به هیچ عنوان از سشوار داغ استفاده نکنید و ترجیحا از باد خنک طبیعی سشوار استفاده کنید. اگر از سشوار استفاده نمیکنید موهای مرطوبتان را به هیچ عنوان با کلیپس و کش نبندید و بگذارید آزاد بماند.

کرم مو  کراتینه انرژی  با دارا بودن  ویتامین ها و مواد مغذی مو در سرعت بخشیدن ترمیم موهای آسیب دیده بسیار موثر است.

کرم حالت دهنده انرژی موی رنگ شده

  • کرم مو بعد از حمام
  • کرم مو
  • حالت دهنده , نرم کننده و تقویت کننده مو
  • کراتین
  • صورتی
  • موهای خشک و وز
  • ایتالیا
  • 300ml
  • روغن کراتین

من دو هفته هست که این محصول رو استفاده میکنم ولی واقعا راضی هستم و موهام خیلی خیلی خوب شده

مــزایا
مــعایب

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند: