قیمت کاهش یافت ! اسپری دوفاز آبرسان شیر و عسل ردیست REDIST مشاهده عکس بزرگتر

اسپری دو فاز شیر و عسل ردیست

جدید

Give a Name

اسپری دوفاز شیر و عسل ردیست ضد موخوره  REDIST

اسپری دوفاز مو شیر و عسل redist  آبرسان عالی مو و متخصص در رفع موخوره و ترمیم خشک ترین موها

قبل از سشوار و براشینگ به شما این امکان را می دهد که بسیار راحت و بدون آسیب به موهای خود آن ها را حالت بدهید و از خشکی موها جلوگیری کنید.

دارای تاریخ انقضا, لیبل وزارت بهداشت و بارکد که نشانه اصل بودن کالاست

شماره بهداشت: 125-301

محصولات مرتبط

توضیحات

 اسپری دوفاز آبرسان شیر و عسل redist

اسپری دوفاز شیر و عسل ردیست  redist دارای عصاره شیر و عسل میباشد که در طب سنتی این دو ماده برای رفع خشکی مو و موخوره استفاده میشد. عصاره شیر موجود در این اسپری به موها شفافیت میدهد و عصاره عسل موجود در این اسپری دوفاز موها را تقویت نیز میکند.

نرم کننده دو مرحله ای redist مو را بدون ایجاد چربی و سنگینی روی مو آن راا بسیار نرم ,صاف و درخشان می کند.

با استفاده از اسپری نرم کننده و آبرسان دوفاز مو redist قبل از سشوار و براشینگ به شما این امکان را می دهد که بسیار راحت مو خود را حالت بدهید و از گره خوردن مو و وز شدن آن جلو  گیری می نماید.

نحوه استفاده

این اسپری را بعد از هر بار استحمام موهای خود را خوب آبگیری کنید و پیش از استفاده از سشوار و یا حالت دهنده  در تمام طول ساقه موهایتان اسپری کنید. بعد از استفاده میتوانید از سشوار هم استفاده نکرده و بگذارید موهایتان به حالت طبیعی خشک شود.

 نکته برای موهای آسیب دیده

اگر موهایتان شدیدا آسیب دیده به هیچ عنوان از سشوار داغ استفاده نکنید و ترجیحا از باد خنک طبیعی سشوار استفاده کنید. اگر از سشوار استفاده نمیکنید موهای مرطوبتان را به هیچ عنوان با کلیپس و کش نبندید و بگذارید آزاد بماند.

اسپری دوفاز شیر و عسل ردیست  با دارا ترکیبات طبیعی و فوق العاده در سرعت بخشیدن ترمیم موهای آسیب دیده بسیار موثر است.

اگر دچار موخوره شده اید

اسپری دوفاز شیر و عسل ردیست برای موهای موخوره دار بسیار مناسب است.  علت موخوره در مو خشکی بیش از حد مو و کمبود رطوبت و چربی در موهاست. بعضی افراد پوست سر چربی دارند اما دچار موخوره به علت خشکی مو هستند پس چربی پوست سر را با خشکی مو اشتباه نگیرید. این اسپری آبرسان فوق العاده ای برای ساقه موهایتان میباشد.

برای درمان کامل موخوره موهایتان ابتدا موها را از آن قسمتی که دوشاخ شده است کوتاه کنید و سپس پس از هر استحمام و پیش از خشک کردن موها با سشوار از اسپری دوفاز آرگان و یا محصولات آبرسان و کراتینه ویا محصولات دارای آرگان استفاده کنید.

 

نقد و بررسی مشتریان


مونا 1395-09-07
تشکر از مدنگار
  • وای ازتون خیییییلی ممنونم. من واسه خشکی موهام از پشتیبان آنلاینتون سوال کردم که چی بگیرم. بهم این اسپری دوفاز رو گفتن. وااااااااااقعا دم شما گررررررررررم عاااالی بود. فکر نمیکردم اینقد سریع جواب بده. بوش هم عالیه. انقدر خوب بود که دوباره گشتم تو سایتتون پیداش کردم بنویسم. خدا قوت

        نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

        برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.