ریمل بیو مشکی پاور ولوم

1,690,000 تومان

در انبار موجود نیست

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

ریمل حجم دهنده بیو پاور ولوم مشکی

ریمل پاور ولوم مشکی

 Power Volume Deep Black Mascara

معرفی کالا: Power Volume Deep Black Mascara ریمل بیو  یا ریمل پاور والیوم 2ریمل حجم دهنده محسوب می شود اکثر ریمل های مارک بیو ریمل حجم دهنده هستند ریمل حجم دهنده پاور والیوم برای پرپشت کردن و پرتر کردن مژه ها ریمل خوبی است الخصوص قیمت مناسبی هم دارد. این ریمل در دونوع مشکی و خیلی مشکی عرضه می شود.
ویژگی اصلی : ریمل حجم دهنده بیو با عملکرد فوق العاده و تاثیر چشمگیر توتانایی حجم دهنده گی و ضخیم کرده مژه ها را دارد و ارایش چشم ها راجذاب می کند .ریمل بیو افزایش دهنده طول مژه و تفکیک دهنده مؤه نیز هست.ریمل بیو پاور ولوم مشکی نسبت به مدل طوسی مشکی تراست .
خاصیت محصول :در تشکیل مواد و ساختار ریمل بیو از موم سبوس برنج برای تقویت مژه ها استفاده شده ,قسمت مسطح برس مانند یک مخزن عمل کرده و مایع ریمل را در خود ذخیره می کند, فرچه های بلند برس مایع ریمل رابین تمامی مژه ها پخش می کند.برس هوشمند بیو از چسبندگی مژه ها جلوگیری می کند.

ریمل حجم دهنده پاور والیوم بیو برای چشم های حساس و افرادی مه از لنز استفاده می کنند مناسب است درضمن بدن عطر و رایحه است کسانی که به بوی ریمل و اسانس حساس هستند این ریمل مناسب است.
نکته : ریمل بیو بدلیل قیمت پایین به نسبت ریمل مناسبی است و این ریمل با لیبل و هولگرام شرکت و مجوز وزارت بهداشت در فروشگاه اینترنتی مدنگار عرضه می شود.

مــزایا
مــعایب