عطر زنانه ورساچه ورسوس

1,350,000 تومان

در انبار موجود نیست

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

ادکلن زنانه ورساچه ورسوس

نوع عطر: ادوتویلت

نوع رایحه:گلی، معتدل

رایحه های غالب به ترتیب: کامکوات - لیمو آمولفی - سیب ستاره ای - شکوفه پرتقال - مشک - پاتچولی

مناسب : خانم ها

پخش بو : نیم متر

ماندگاری عطر: 3-6 ساعت

حجم محصول:50 میلی لیتر

عطر زنانه ورساچه ورسوس

درباره عطر زنانه ورسوس ورساچه: ادوتویلت ورساچه ورسوس زنانه در سال 2010 در ایتالیا تولید شد. طراح این عطر طراح برجسته ناتالی لورسون است. عطر ورساچه ورسوس با رایحه ی گلی شیرین با شیشه ای به رنگ آبی بنفش رایحه ای گیرا و ماندگار در خاطرات نقش میکند. ادکلن ورسوس ورساچه شیشه ای بسیار زیبا دارد که یاد آور دنیای رمانتیک و ظرافت زنانه است. عطر زنانه ورساچه ورسوس با بوی ملایم و سبک و کمی شیرین در تمام فصول همراه همیشگی بانوان خواهد بود. 

نوع رایحه : معتدل و شیرین. عطر زنانه ورسوس با رایحه غالب میوه کامکوات آغاز میشود کامکوات رایحه ای مانند مرکبات دارد که تا آخر عمر عطر با آن همراه است. عطر ورسوس در قلب خود رایحه شکوفه پرتقال را پنهان دارد که در رایحه میانی به تدریج خود را نشان میدهد. مشک و نعنا هندی عطر ورساچه ورسوس را به پایداری میرساند.

رایحه های غالب به ترتیب: کامکوات - لیمو آمولفی - سیب ستاره ای - شکوفه پرتقال - مشک - پاتچولی

رایحه آغازین: مرکبات, پرتقال کامکوارت, سیب ستاره ای رایحه میانی: شکوفه پرتقال, گل استفانوتیس رایحه اصلی: گل ختمی, مشک, نعنا هندی

پخش بو: نیم متر

ماندگاری: 3تا 6 ساعت

فصل استفاده: تمام فصول

سن استفاده: 25 تا 35

گارانتی: مد نگار سلامت و اصل بودن کالا را تضمین میکند.

درباره برند: جانی ورساچه دسامبر 1946 در ایتالیا متولد شد. از ابتدا زمینه علاقه به طراحی در خانه جانی بود زیرا مادرش دوزنده و طراح لباس بود. جانی همه ی زیرو بم کار طراحی را از مادرش آموخت جانی ورساچه اولین بار لباس هایی که خودش طراحی کرده بود را در مزون مادرش فروخت. جانی در 22 سالگی طراحی را به طور نیمه حرفه ای آغاز کرد. جانی ورساچه برای فیوری فیورنتینا, ماریو والنتینو, کالاهان و کامپلیس طراحی کرد. وبالاخره در سال 1978 شرکت ورساچه را افتتاح کرد. خلاقیت و ویژگی های منحصر به فرد در ورساچه باعث شد به سرعت جایگاه ویژه ای در دنیای مد بدست بیاورد. در این مسیر ریچارد اودون عکاس معروف امریکایی نیز برای شناساندن ورساچه کمک های شایانی به جانی ورساچه کرد. ورساچه موفق به دریافت جایزه چشم طلایی در سال 1982 به خاطر طراحی لباس زنانه شد.ورساچه عطر و ادکلن خود را در سال 1991 به بازار عرضه کرد و تاکنون یکی از عطرهای بسیار محبوب در بین خانم ها میباشد. ورساچه برندی است ایتالیایی و بسیار موفق و محبوب که در زمینه طراحی لباس و مد فعالیت میکند. در سال 1986 نشانه شوالیه هنر را از رییس جمهور ایتالیا دریافت کرد. ورساچه اولین عطر و ادکلن خود را در سال 1991 به بازار عرضه کرد و تاکنون یکی از عطرهای بسیار محبوب در بین خانم ها میباشد.
  • خنک و شیرین
  • ضمانت سلامت و اصل بودن کالا
  • ادو تویلت
  • 50 میل
  • گل رز، خنک ،تند ، شیرین ,مرکبات,مشک,نعنا
  • خانم ها
  • ایتالیا
  • 50 تا 70 میل
مــزایا
مــعایب