ادکلن زنانه ورساچه وانیتاس

1,720,000 تومان

در انبار موجود نیست

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

ادو پرفیوم زنانه ورساچه وانیتاس Vanitas 

نوع عطر: ادو پرفیوم
نوع رایحه: معتدل گلی
رایحه های غالب به ترتیب: یاس, فیریزیا, لیمو, دانه تونکا, چوب سدر
مناسب: بانوان
پخش بو: نیم متر
ماندگاری عطر: 3 تا 6 ساعت
حجم محصول: 100 میلی لیتر

عطر زنانه ورساچه

عطر زنانه ورساچه وانیتاس: جدیدترین و آخرین ادکلن شرکت ورساچه ادو پرفیوم زنانه ورساچه وانیتاس است که در سال 2011  توسط طراح عطر Dora Baghriche طراحی شد و به بازار عرضه شد. از نظر مصرف کنندگان وانیتاس دربین عطرهای ورساچه بهترین رایحه را دارد. یکی از ویژگی های بارز ادکلن زنانه ی ورساچه vanitas ماندگاری بسیار خوب آن بر روی پوست و لباس است. طراحی بطری ورساچه وانیتاس نیز مانند ادکلن های دیگر ورساچه منحصر به فرد و زیباست. عطر زنانه ورساچه وانیتاس در حجم 100 میلی لیتری و به صورت ادو پرفیوم در اختیار مشتریان محترم مدنگار قرار میگیرد.

نوع رایحه: معتدل و گلی. غالبرترین رایحه عطر وانیتاس یاس است که بستری است تا باقی رایحه ها روی آن قرار گیرند ابتدای آن با بوی لیمو است که در بطن خود فیریزیا را پنهان دارد که به تدریج بر قدرت آن افزوده میشود و در نهایت با بوی دانه تونکا و سدر به پایداری میرسد

رایحه های غالب به ترتیب: یاس, فیریزیا, لیمو, دانه تونکا, چوب سدر

رایحه آغازین: لیمو رایحه میانی: یاسمن, فریزیا رایحه اصلی: چوب سدر, دانه تونکا

پخش یو: نیم متر

ماندگاری: 3 تا 6 ساعت

فصل استفاده: چهار فصل به ویژه بهار

سن استفاده: جوانان و نوجوانان

درباره برند: جانی ورساچه دسامبر 1946 در ایتالیا متولد شد. از ابتدا زمینه علاقه به طراحی در خانه جانی بود زیرا مادرش دوزنده و طراح لباس بود. جانی همه ی زیرو بم کار طراحی را از مادرش آموخت جانی ورساچه اولین بار لباس هایی که خودش طراحی کرده بود را در مزون مادرش فروخت. جانی در 22 سالگی طراحی را به طور نیمه حرفه ای آغاز کرد. جانی ورساچه برای فیوری فیورنتینا, ماریو والنتینو, کالاهان و کامپلیس طراحی کرد. وبالاخره در سال 1978 شرکت ورساچه را افتتاح کرد. خلاقیت و ویژگی های منحصر به فرد در ورساچه باعث شد به سرعت جایگاه ویژه ای در دنیای مد بدست بیاورد. در این مسیر ریچارد اودون عکاس معروف امریکایی نیز برای شناساندن ورساچه کمک های شایانی به جانی ورساچه کرد. ورساچه موفق به دریافت جایزه چشم طلایی در سال 1982 به خاطر طراحی لباس زنانه شد.ورساچه عطر و ادکلن خود را در سال 1991 به بازار عرضه کرد و تاکنون یکی از عطرهای بسیار محبوب در بین خانم ها میباشد.

  • خنک و شیرین
  • خانم ها
  • ایتالیا
  • 100 میل
مــزایا
مــعایب