ادکلن زنانه ورساچه کریستال نویر (ادوتویلت)

1,890,000 تومان

در انبار موجود نیست

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

عطر زنانه versace crystal noir

عطر ادو تویلت ورساچه کریستال نویر (مشکی)

نوع عطر: ادو تویلت
نوع رایحه:گرم و شیرین
رایحه های غالب به ترتیب: نارگیل - گاردنیا - فلفل سیاه - زنجبیل - هل - چوب صندل - کهربا
مناسب: بانوان
پخش بو: پخش در فضای کل اطاق
ماندگاری عطر: 7 تا 12 ساعت
حجم محصول: 90 میلی لیتر

ادکلن زنانه ورساچه کریستال نویر ( مشکی) versace crystal noir eau parfum 90 ml

درباره عطر زنانه کریستال نویر: در سال 2004 عطری با اسانسی کمیاب و با بوی اسرار آمیز گلها توسط طراح برجسته ی عطر Antoie lie با نام ورساچه کریستال نویر به بازار معرفی شد و طولی نکشید که طرفداران زیادی را به خود جلب کرد.ادوتویلت ورساچه کریستال با بوی تند و گرم و شیرین جزو بهنرین عطرهای زنانه ی ورساچه با بوی شرقی قرار دارد. شیشه ی بنفش کریستال نویر با در بزرگ تراش خورده ی یاقوت مانند و درخشش نور بنفش تیره گویای ظرافت و زنانگی است و جلوه ای اسرار آمیز به آن  بخشیده و مورد توجه و علاقه ی خانم های سخت پسند قرار گرفت. ادکلن ورساچه برای شب های سرد زمستان برای خانم هایی طراحی شده که دوست دارد عطرشان تداعی گر گرمای وجودشان باشد. ادکلن کریستال نویر زنانه در حجم 90 میلی لیتری و به صورت دونوع ادوتویلت و ادوپرفیوم در اختیار مشتریان عزیز مدنگار قرار میگیرد.
نوع رایحه: گرم و تند. با اولین اسپری بعد از چند ثانیه در نت اول متوجه بوی گرمی میشوید که به خاطر وجود فلفل سیاه و زنجبیل و هل است. چندی نمیگذرد که به تدریج رایحه ی شکوفه های پرتقال گل صد تومانی و نارگیل است و موجب آرامش میشود. رایحه اصلی را ترکیبی از مشک و کهربا و چوب صندل تشکیل میدهد. عطر چوب صندل بر سلول های پوست اثر میگذارد و در روند التیام پوست نقش دارد.

رایحه های غالب به ترتیب: نارگیل - گاردنیا - فلفل سیاه - زنجبیل - هل - چوب صندل - کهربا
مقایسه با ادوتویلت ورساچه کریستال نویر زنانه
ادوپرفیوم ورساچه کریستال نویر نمونه ی ادوتویلت نیز دارد که نمونه ی ادوپرفیوم این عطر ماندگارتر و پخش بوی بهتر و بویی قوی تر با فشرده گی بیشتر دارد.
رایحه آغازین: زنجبیل, هل , فلفل سیاه رایحه میانی: شکوفه پرتقال, گل صدتومانی, گاردنیا, نارگیل رایحه اصلی: چوب صندل, مشک, کهربا
Image result for ‫فلفل زنجبیل هل‬‎Image result for ‫فلفل زنجبیل هل‬‎Image result for ‫فلفل زنجبیل هل‬‎Image result for ‫گل صدتومانی‬‎Image result for ‫بوی چوب صندل‬‎Image result for ‫مشک عنبر‬‎Image result for ‫کهربا‬‎
پخش بو: پخش در فضای کل اطاق
ماندگاری: 7 تا 12ساعت
فصل استفاده: پاییز و زمستان
سن استفاده: بالای 25 سال
گارانتی: مد نگار سلامت و اصل بودن کالا را تضمین میکند
درباره برند: جانی ورساچه دسامبر 1946 در ایتالیا متولد شد. از ابتدا زمینه علاقه به طراحی در خانه جانی بود زیرا مادرش دوزنده و طراح لباس بود. جانی همه ی زیرو بم کار طراحی را از مادرش آموخت جانی ورساچه اولین بار لباس هایی که خودش طراحی کرده بود را در مزون مادرش فروخت. جانی در 22 سالگی طراحی را به طور نیمه حرفه ای آغاز کرد. جانی ورساچه برای فیوری فیورنتینا, ماریو والنتینو, کالاهان و کامپلیس طراحی کرد. وبالاخره در سال 1978 شرکت ورساچه را افتتاح کرد. خلاقیت و ویژگی های منحصر به فرد در ورساچه باعث شد به سرعت جایگاه ویژه ای در دنیای مد بدست بیاورد. در این مسیر ریچارد اودون عکاس معروف امریکایی نیز برای شناساندن ورساچه کمک های شایانی به جانی ورساچه کرد. ورساچه موفق به دریافت جایزه چشم طلایی در سال 1982 به خاطر طراحی لباس زنانه شد.ورساچه عطر و ادکلن خود را در سال 1991 به بازار عرضه کرد و تاکنون یکی از عطرهای بسیار محبوب در بین خانم ها میباشد. ورساچه برندی است ایتالیایی و بسیار موفق و محبوب که در زمینه طراحی لباس و مد فعالیت میکند. در سال 1986 نشانه شوالیه هنر را از رییس جمهور ایتالیا دریافت کرد. ورساچه اولین عطر و ادکلن خود را در سال 1991 به بازار عرضه کرد و تاکنون یکی از عطرهای بسیار محبوب در بین خانم ها میباشد.
 • گرم و شیرین
 • سلامت و اصل بودن کالا
 • فلفل سیاه و زنجبیل و هل
 • زیاد
 • شکوفه های پرتقال گل صد تومانی و نارگیل
 • مشک و کهربا و چوب صندل
 • بالای 25 سال
 • 90 میلی لیتر
 • ارغوانی
 • خانم ها
 • ایتالیا
 • 90 تا 110 میل
مــزایا
مــعایب