ریش تراش پاناسونیک es-st37

5,200,000 تومان

در انبار موجود نیست

بخرید و 0 تومان تخفیف در خرید بعدی بگیرید !

ریش تراش پاناسونیک es-st37

 قابل استفاده زیردوش   

 دور موتور: rpm13000

 شارژی              

 ضدآب         

 

ماشین اصلاح پاناسونیک Pnasonic  مدل ES-ST37  یک ریش تراش با تکنولوژی پیشرفته و هوشمند است. این دستگاه به کمک  سنسورهایی با توجه به میزان تراکم مو در ناحیه اصلاح سرعت اصلاح را کاهش و یا افزایش میدهد, که علاوه بر مصرف بهینه باطری ,فرد فشار کمتری را روی صورت خود احساس میکند و پوست آسیب کمتری میبیند.

                                                                                         

ماشین اصلاح پاناسونیک Pnasonic  مدل ES-st37 قابلیت استفاده بصورت مرطوب را نیز دارد و میتوانید این  ریش تراش را به همراه کف و ژل اصلاح حتی از دستگاه در زیر دوش استفاده کنید.

ضمنا با توجه به این ویژگی ریش تراش در صورت کثیف شدن سری دستگاه میتوان آن را شست.در پایین تیغه ها دو دریچه تعبیه شده که آب با ورود به داخل تیغه ها میتواند از این دو دریچه خارج شده (یا از دریچه ها وارد و از بین تیغه ها خارج شود) و برای شستشوی تیغه ها کار بسیار راحت میشود.                                                                                                                                            

                                        

در صورت نیاز میتوانید از خط زن دقیق دستگاه استفاده کنید که با تیغه هایی با زاویه 45 درجه و بسیار تیز براحتی میتوانید خط ریش خود را مرتب کنید.

                                                                                         

سری این ریش تراش طوری طراحی شده که با خمیدگی های صورت منطبق شده و اصلاحی دقیق انجام میدهد.

تیغه های ریش تراش st37 با زاویه 30 درجه موها را میبرد که این زاویه برنده ترین حالت تیغه ها را ایجاد میکند.

ریش تراش پاناسونیک مدل st37 دارای سه تیغه مجزا میباشد که تیغه وسط برای کوتاه کردن موهای بلند طراحی شده و تیغه های ردیف اول و سوم برای اصلاح موهای کوتاهتر است, به صورتی که موهای مثلا بلند ابتدا وارد شیار های ریز تیغه وسطی شده و کوتاه میشود و سپس موهای کوتاه شده وارد سوراخ های تیغه های ردیف اول و سوم شده و عمل اصلاح کامل توسط این دو تیغه انجام میشود.

دارای قطعه مخصوص حمل و نقل دستگاه است که هم محافظ تیغه ها بوده و هم از روشن شدن ناگهانی دستگاه در داخل کیف یا ساک مسافرت جلوگیری میکند.

این ریش تراش پاناسونیک از باتری بسیار پیشرفته لیتیومی بهره میبرد که 1 ساعته کاملا شارژ شده و با این شارژ بمدت 45 دقیقه کار میکند.برای شارژ ریش تراش آنرا روی پایه شارژ قرار داده و آداپتور را به برق وصل میکنید.

  • فویلی
  • شارژی
  • 13000 rpm
  • دارای سنسور های حساس به حجم مو
  • قابل استفاده به صورت خشک و تر
  • اصلاح صورت با نمره صفر
  • قابلیت شارژ سریع
مــزایا
مــعایب