عطرتام فورد مردانه

4,180,000 تومان

در انبار موجود نیست

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

TOM FORD FOR MEN    eau de toilette

تام فورد فور من

نوع عطرادو تویلت
نوع رایحهگرم و ملایم
رایحه های غالب به ترتیب: زنجبیل - لیمو آملفی - تنباکو - کهربا - پرتقال - فلفل سیاه - سدر - ترنج - شکوفه پرتقال -
مناسبآقایان
پخش بو: نیم متر
ماندگاری عطر: 3 تا 6 ساعت
حجم محصول100 میلی لیتر

تام فورد فور من

درباره ادکلن تام فورد مردانه: یکی دیگراز شاهکارهای تام فورد ادکلن مردانه تام فورد با رایحه ی گرم و ملایم مخصوص چهار فصل سال است که در بین مردان طرفداران زیادی پیدا کرده ویکی از ویژگی های آن بوی ماندگارش است و رایحه ی آن که باب میل هر سلیقه ای ست و به نسبت محصولات دیگر تام فورد از قیمت مناسبتری هم برخوردار است. تام فورد مردانه عطری است بسیار شیک و کلاسیک که میتوان به جرات گفت بهترین کار برند تام فورد است. نت اول تام فورد زنجبیل و لیمو ریحان و برگ بنفشه و نارنگی است بوی میانی توتون فلفل سیاه و شکوفه ی پرتقال که انرژی را بالا میبرد نت سوم بی نظیر و معرکه با رایحه ی نعنا هندی خس خس و سدر و برگ صنوبر این شاهکار چهار فصل را تکمیل میکند.

نوع رایحه: گرم وملایم. ترکیبات برگ بنفشه, ریحان, لیمو, نارنگی و زنجبیل رایحه ی لطیف گلها را ایجاد کرده

رایحه های غالب به ترتیب: زنجبیل - لیمو آملفی - تنباکو - کهربا - پرتقال - فلفل سیاه - سدر - ترنج - شکوفه پرتقال -

رایحه آغازین: برگ بنفشه, ریحان, لیمو, نارنگی و زنجبیل رایحه میانی: شکوفه پرتقال, شکوفه گریپ فروت, تنباکو, فلفل رایحه اصلی: چرم, کهربا, سدر, علف وتیور, نعنا هندی, برگ صنوبر,خزه درخت بلوط

پخش بو: نیم متر
ماندگاری عطر: 3 تا 6 ساعت

فصل استفادهچهار فصل

سن استفادهبالای 30 سال

گارانتی: مد نگار سلامت و اصل بودن کالا را تضمین میکند

درباره برند: توماس کارلایل تام فورد در سال 1961 در شهر تگزاس امریکا به دنیا امد.پس از پایان تحصیلات خود به پاریس رفت در خانه ی مد chloe مشغول به کار شد مدتی نیز در شرکت Gucci تجربه کسب کردو در آنجا به شهرت رسیداو در سال 2004برند تام فورد را رسما تاسیس کرد و دو سال بعد اولین عطر خود را وارد بازار کرد و در طول هفت سال 45 عطر و ادکلن را در کارنامه خود ثبت کرد.  تام فورد صاحب خاصترین برند عطر سازی جهان است که عطرهایش به مدت سه سال به میزان قابل توجهی در تمام دنیا به فروش رفت بدون شک بهترین عطر شناخته شده در جهان است. این عطر به پادشاه نروژ نیز اهدا شده.

  • ادو تویلت
  • آقایان
  • 100 میلی لیتر
  • نارنگی ماندارین,لیمو ترش,نعناع,سدر,
مــزایا
مــعایب