ادکلن کلوین کلین این تو یو مردانه مشاهده عکس بزرگتر

ادکلن کلوین کلین این تو یو مردانه

جدید

Give a Name

عطر کلوین کلین این تو یو مردانه  

نوع عطر: ادو تویلت
نوع رایحه: خنک و ملایم
رایحه های غالب به ترتیب: لیمو - غلاف کاکائو - برگ گوجه فرنگی - سدر - مشک - وتیور
مناسب: آقایان
پخش بو: نیم متر
ماندگاری عطر: 3 تا 6 ساعت
حجم محصول:100 میلی لیتر

محصولات مرتبط

توضیحات

عطر کلوین کلین این تو یو مردانه 

درباره ادکلن سی کی آی ان تویو فور هیم: عطر آی ان تویو مردانه به وسیله ی چهار عطار به نام های ژان مارک شایلان, برونوجوانیویک, کارلوس بنایم, لوک دنگ در سال 2007 ساخته شد. ادکلن سی کی آی ان تویو مردانه با رایحه ی خنک وشیرین برای تابستان و بهار مناسب استفاده ی روزانه است. سی کی آی ان تویو فورهیم به خاطر وجود غلاف کاکائو بویی کاکائویی دارد .شیشه ی عطر طراحی کلاسیک دارد و به شکل بطری نوشیدنی با رنگ سفید مات است. و بیاعطر سی کی آی ان تویوفورهیم در حجم 100 میلی لیتر و در نوع ادوتویلت به مشتریان عرضه میشود.

نوع رایحه: خنک و شیرین. سی کی آی ان تویو فورهیم بوی چوبی کاکائو دارد. آغازی با بوی مرکباتی لیمو و برگ گوجه فرنگی دارد که بوی لیمو غالب تر است و تا پایان عمر عطر باقی میماند. در رایحه میانی بوی کاکائو فضلی خنک عطر را کمی تغییر میدهد. سدر در رایحه اصلی به همراه مشک و خس خس ادلکن مردانه سی کی آی ان تویو را به پایداری میرساند

رایحه های غالب به ترتیب: لیمو - غلاف کاکائو - برگ گوجه فرنگی - سدر - مشک - وتیور

رایحه آغازین: برگ گوجه, لمیو

رایحه میانی: غلاف کاکائو

رایحه اصلی: مشک, سدر, خس خس

پخش بو: نیم متر

ماندگاری: 3 تا 6 ساعت

فصل استفاده: تابستان و بهار

سن استفاده: زیر 40 سال

گارانتی: مدنگار سلامت و اصل بودن کالا را تضمین میکند

درباره برند: کلوین کلاین در نیویورک در سال 1942 متولد شد. بعد از اتمام تحصیلاتش به مدت دو سال به عنوان دستیار طراحی و دوخت مشغول به کار شد تا توانست با سرمایه ی خود نمایشگاه لباس خود را تاسیس کند وتا کنون جوایز زیادی را از شورای طراحان مد آمریکا, جایزه ی کوتی, جایزه ی جوانترین طراح مد از سی دی اف ای... کسب کرد. برند کلوین کلاین در سالهای دهه ی هفتاد میلادی مورد علاقه ی بانوان بود و نزد آنان شناخته شده تر بود ولی به مرور با تنوع بیشتر تولیدات خود در نزد آقایان هم محبوبیت کسب کرد. کلوین کلاین در سال های اول دهه هشتاد میلادی وارد دنیای عطر سازی شد و در نهایت در سال 2002 امتیاز خود را به شرکت فیلیپس فروخت. کلوین کلاین تا کنون درآمدی زیادی از محصولات خود کسب کرده و از شهرت جهانی برخوردار است. از محصولات کلوین کلاین لباس زیر زنانه و مردانه, لباس ورزشی به خصوص مایو شنا, عینک, زیور آلات و غیره میباشد.

 

نقد و بررسی مشتریان

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.