عطر كلوين كلين زنانه وان رد ادیشن مشاهده عکس بزرگتر

عطر كلوين كلين زنانه وان رد ادیشن

جدید

Give a Name

ادکلن كلوين كلين وان رد ادیشن زنانه

نوع عطر:ادو تویلت
نوع رایحه: گل و میوه ای خنک فاقد شیرینی
رایحه های غالب به ترتیب: هندوانه - مشک - رایحه های گلی  - بنفشه - پاتچولی - کهربا
مناسب: خانم ها
پخش بو: نزدیک سطح پوست تا نیم متر
ماندگاری عطر: نیم تا یک ساعت
حجم محصول: 100 میلی لیتر

محصولات مرتبط

توضیحات

درباره ادکلن سی کی وان رد ادیشن فور هر: رد ادیشن در سال 2014 همزمان با جفت مردانه همین ادکلن به بازار وارد شد. ادکلن وان رد ادیشن فور هر رایحه ی خنک و گلی میوه ای دارد. رایحه وان رد ادیشن فور هر پرانرژی و یاد آور روایح اقیانوسی و دارای حس تازگی و جوانی. ادکلن وان رد ادیشن فور هر برای کسانی که به دنبال عطرهای فاقد شیرینی هستند مناسب است. بطری سی کی وان رد ادیشن زنانه همانند جفت مردانه آن است با تفاوت در رنگ سفید بطری که جفت مردانه رنگی مردانه و سیاه دارد. وان رد ادیشن فور هر در حجم 100 میلی لیتری به مشتریان مدنگار عرضه میشود.

رایحه های غالب به ترتیب: هندوانه - مشک - رایحه های گلی  - بنفشه - پاتچولی - کهربا

نوع رایحه: خنک گلی میوه ای و فاقد شیرینی است. با اولین اسپری رایحه هندوانه احساس میشود که تا آخر عمر عطر حضور دارد رایحه گلهای معطر در رایحه میانی کاملا حس میشود و در نهایت با بوی غالب مشک به پایداری می رسد.

رایحه آغازی: گل بنفشه, هندوانه

رایحه میانی: گل های معطر

رایحه پایانی: نعنا, کهربا, مشک

پخش بو: نزدیک سطح پوست تا نیم متر

ماندگاری عطر: نیم تا یک ساعت

فصل استفاده: تابستان

سن استفاده: جوانان

گارانتی: مدنگار سلامت و اصل بودن کالا را تضمین میکند.

درباره برند: کلوین کلاین در نیویورک در سال 1942 متولد شد. بعد از اتمام تحصیلاتش به مدت دو سال به عنوان دستیار طراحی و دوخت مشغول به کار شد تا توانست با سرمایه ی خود نمایشگاه لباس خود را تاسیس کند وتا کنون جوایز زیادی را از شورای طراحان مد آمریکا, جایزه ی کوتی, جایزه ی جوانترین طراح مد از سی دی اف ای... کسب کرد. برند کلوین کلاین در سالهای دهه ی هفتاد میلادی مورد علاقه ی بانوان بود و نزد آنان شناخته شده تر بود ولی به مرور با تنوع بیشتر تولیدات خود در نزد آقایان هم محبوبیت کسب کرد. کلوین کلاین در سال های اول دهه هشتاد میلادی وارد دنیای عطر سازی شد و در نهایت در سال 2002 امتیاز خود را به شرکت فیلیپس فروخت. کلوین کلاین تا کنون درآمدی زیادی از محصولات خود کسب کرده و از شهرت جهانی برخوردار است. از محصولات کلوین کلاین لباس زیر زنانه و مردانه, لباس ورزشی به خصوص مایو شنا, عینک, زیور آلات و غیره میباشد.

نقد و بررسی مشتریان

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.