فر جادویی پرومکس

4,670,000 تومان

در انبار موجود نیست

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

مک استایلر

دستگاه فر اتوماتیک پرومکس مدل 8880ez

○ صفحه دیجیتال

○ تنظیم دما از 190 تا 230 درجه

○ دارای کیف مقاوم و زیبا

○ 24 ماه گارانتی

برای مشاهده فیلم این محصول کلیک کنید

مک استایلر(فر جادویی پرومکس ProMAX مدل 8880ez ) با قدرت 45 وات وسیله ای با طراحی خاص  است که شما را قادر می سازد تا در کوتاهترین زمان و به سادگی فرهایی یکدست، زیبا و با ماندگاری بالا به موهای خود بدهید. از آن جا که هنگام فر کردن موها فر کردن هر دسته از موها کار وقت گیر و خسته کننده ای است، به کمک فر جادویی پرومکس با قابلیت چرخش اتوماتیک در هر دو جهت راست و چپ دیگر نیازی به پیچیدن دستی موها نخواهید داشت. این دستگاه دارای محفظه با المنت سرامیکی فرمو است که موها به صورت اتوماتیک دور میله آن پیچیده می شوند.

بر روی دسته دستگاه کلیدهای روشن وخاموش و تنظیم دما و زمان تعبیه شده اند که می توان به کمک آن ها دما را در سه سطح 190 درجه، 210 درجه و 230 درجه سانتی گراد تنظیم نمود.
فر موی جادویی 8880ez پرومکس مجهز به زمان سنج با قابلیت تنظیم در 3 زمان کارکرد 8 ، 10 و 12 ثانیه ای است تا بتوانید بسته به نوع و جنس مو بهترین فر با ماندگاری خوب را ایجاد نمایید، پس از اتمام زمان تنظیم شده تایمر با هشدار صوتی شما را مطلع می سازد.

سیم بلند 2.4 متری این  دستگاه فر جادویی با قابلیت چرخش 360 درجه محدوده وسیعی برای کار با دستگاه دراختیار شما قرار می دهد و کار با آن را بسیار آسان نموده است.

درضمن جهت حمل و جابجایی این وسیله یک کیف بسیار زیبا با آن ارائه گردیده است.

تمامی محصولات پرومکس ارائه شده در سایت مدنگار با 2 سال گارانتی شرکت نگان سرویس به فروش میرسد.

دستگاه فر کننده جادویی

  • 2.5 متر
  • فر متوسط
  • کاربرد بسیار راحت
  • فرکننده مو بصورت اتوماتیک
مــزایا
مــعایب