شامپو ضد شوره ویگورانس

290,000 تومان

در انبار موجود نیست

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

شامپو درمان شوره و خارش سر

ضد قارچ ,ضد عفونی کننده,ضد تکثیر باکتری

دارای عصاره اوکالیپتوس     

250 میل   ساخت اسپانیا

مجوز بهداشت:235680643

شامپو ضد شوره ویگورانس به سبب ترکیبات ویژه نظیر مواد قابض ,عناصر پاک کننده و فاکتورعای فعال ضد شوره , پوست سر را ترمیم نموده و از پیدایش مجدد شوره جلوگیری می نماید و پاک کننده ملایمی است  که برای انواع مختلف موی سر مناسب می باشد و استفاده از آن باعث نرمی و اسان شانه زدن مو نیز می گردد.

موادموثر:

1- polyquaternium-10: پلیمر نرم و مرطوب کننده و حالت دهنده که بدون احساس سنگینی با ایجاد لایه ای محافظ برروی فیبر مو, موخوره و وز شدگی را درمان و شانه زدن و حالت گرفتن مو را آسان می نماید.

2-palmitamidopropyi Trimonium Chloride: عامل  حالت دهنده که به مو حجم ,نرمی و شفافیت می بخشد و مانع ایجاد الکتریسیته ساکن  بین تارهای مو می شود.

3-Quaternium-80: ضد الکتریسته ساکن بوده و شانه زدن را آسان می نماید.

4-piroctone Olamine: با جلوگیری از رشد و تکثیر باکتری ها و قارچ های تولید کننده شوره سر,پوست را ترمیم و شوره را ازبین می برد.

5-Walnut EXtract:با خواص  نرم کنندگی,ضد خارش و ضد عفونی کننده خود سبب جلوگیری از خارش موی سر که در اثر شوره بوجود می آید می شود.

6-Eucalyptus EXtract: عصاره اوکالیپتوس که با ضد عفونی و جمع کردن منافذ پوست, با چربی مربوط به شوره سر مبارزه می نماید.

طریقه مصرف شامپو ضد شوره ویگورانس: 

مقداری از شامپو را برروی  تمامی  موی سر پخش  کرده,به خوبی ماساژ دهیدو پس از چند دقیقه کاملا آبکشی نمائید. لازم به توضیح است که می توانید هفته ای  3بار از این شامپو استفاده نمایید

  • ضد شوره
  • ضد عفونی کننده, ضد قارچ
  • موهای شوره دار و دارای خارش سر
  • اسپانیا
  • اوکالیپتوس
  • 250 میل
مــزایا
مــعایب