سرم مو آرگان redist

550,000 تومان

در انبار موجود نیست

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

سرم تقویتی مو ردیست حاوی روغن آرگان 100ML

سرم مو آرگان برای مراقبت و آبرسانی کامل موها

تهیه شده از روغن خالص آرگان با فورمولاسیونی فوق العاده برای رطوبت دهی وترمیم موهای حساس و آسیب دیده

دارای تاریخ انقضا, لیبل و بارکد که نشانه اصل بودن کالاست

شماره بهداشت :  14512111

سرم تقویتی مو ردیست حاوی روغن آرگان 100ML

سرم مو بسیار موثر برای مراقبت از مو که به سرعت موهای خشک و وز را نرم و لطیف و ابریشمی میکند

این محصول فوق العاده با تغذیه ساقه و ریشه موها به وسیله فرمول خاص خود که با روغن آرگان تهیه شده است از بین بردن موخوره و خشکی و رطوبت دهی  باقدرت و سریع همچنین مراقبت کامل از موهایتان را برایتان فراهم میکند.

 نحوه استفاده

این سرم را بعد از هر بار استحمام موهای خود را خوب آبگیری کنید و پیش از استفاده از سشوار و یا حالت دهنده مو مقداری از این سرم را در تمام طول ساقه موهایتان ماساژ دهید. بعد از استفاده میتوانید از سشوار هم استفاده نکرده و بگذارید موهایتان به حالت طبیعی خشک شود.

نکته برای موهای آسیب دیده

اگر موهایتان شدیدا آسیب دیده به هیچ عنوان از سشوار داغ استفاده نکنید و ترجیحا از باد خنک طبیعی سشوار استفاده کنید. اگر از سشوار استفاده نمیکنید موهای مرطوبتان را به هیچ عنوان با کلیپس و کش نبندید و بگذارید آزاد بماند.

سرم مو آرگان ردیست  با دارا بودن روغن آرگان و ویتامین ها و مواد مغذی مو در سرعت بخشیدن ترمیم موهای آسیب دیده بسیار موثر است .

اگر دچار موخوره شده اید

سرم آرگان ردیست برای موهای موخوره دار بسیار مناسب است. علت موخوره در مو خشکی بیش از حد مو و کمبود رطوبت و چربی در موهاست. بعضی افراد پوست سر چربی دارند اما دچار موخوره به علت خشکی مو هستند پس چربی پوست سر را با خشکی مو اشتباه نگیرید.

برای درمان کامل موخوره موهایتان ابتدا موها را از آن قسمتی که دوشاخ شده است کوتاه کنید و سپس پس از هر استحمام از سرم آرگان و یا کراتین ردیست استفاده کنید. برای شستشوی موهایی که دچار موخوره هستند از شامپوهای حجم دهنده مو استفاده نکنید.

دیدن تمام سرم موها

  • سرم مو
  • ضد وز و خشکی مو
  • ارگان
  • موهای خشک, وز ,موخوره دار و آسیب دیده
  • E, OMEGA6 ,OMEGA9
  • ترکیه
  • 100 ml
مــزایا
مــعایب