سرم تقویتی مو کراتین ردیست

550,000 تومان

در انبار موجود نیست

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

سرم مو کراتین برای باز سازی کامل موها

سرم مو بسیار موثر برای مراقبت از مو که به سرعت موهای به شدت ضعیف و آسیب دیده را ترمیم میکند

این محصول فوق العاده با تغذیه ساقه و ریشه موها به وسیله فرمول خاص خود که با کراتین واقعی تهیه شده است بازسازی عمیق و باقدرت و سریع همچنین مراقبت کامل از موهایتان را برایتان فراهم میکند.

دارای تاریخ انقضا, لیبل و بارکد که نشانه اصل بودن کالاست

شماره بهداشت: 14512112

 سرم تقویتی مو ردیست حاوی روغن کراتین 100ML

سرم مو بسیار موثر برای مراقبت از مو که به سرعت موهای خشک و وز را نرم و لطیف و ابریشمی میکند

این محصول فوق العاده با تغذیه ساقه و ریشه موها به وسیله فرمول خاص خود که با کراتین خالص تهیه شده است از بین بردن موخوره و خشکی و رطوبت دهی  باقدرت و سریع همچنین مراقبت کامل از موهایتان را برایتان فراهم میکند.

 نحوه استفاده سرم مو کراتینه

این سرم را بعد از هر بار استحمام موهای خود را خوب آبگیری کنید و پیش از استفاده از سشوار و یا حالت دهنده مو مقداری از این سرم را در تمام طول ساقه موهایتان ماساژ دهید. بعد از استفاده میتوانید از سشوار هم استفاده نکرده و بگذارید موهایتان به حالت طبیعی خشک شود.

 نکته برای موهای آسیب دیده

اگر موهایتان شدیدا آسیب دیده به هیچ عنوان از سشوار داغ استفاده نکنید و ترجیحا از باد خنک طبیعی سشوار استفاده کنید. اگر از سشوار استفاده نمیکنید موهای مرطوبتان را به هیچ عنوان با کلیپس و کش نبندید و بگذارید آزاد بماند.

سرم مو کراتین ردیست  با دارا بودن کراتین خالص و ویتامین ها و مواد مغذی مو در سرعت بخشیدن ترمیم موهای آسیب دیده بسیار موثر است.

اگر دچار موخوره شده اید 

سرم کراتین ردیست برای موهای موخوره دار بسیار مناسب است.  علت موخوره در مو خشکی بیش از حد مو و کمبود رطوبت و چربی در موهاست. بعضی افراد پوست سر چربی دارند اما دچار موخوره به علت خشکی مو هستند پس چربی پوست سر را با خشکی مو اشتباه نگیرید.

برای درمان کامل موخوره موهایتان ابتدا موها را از آن قسمتی که دوشاخ شده است کوتاه کنید و سپس پس از هر استحمام از سرم آرگان و یا کراتین ردیست استفاده کنید. برای شستشوی موهایی که دچار موخوره هستند از شامپوهای حجم دهنده مو استفاده نکنید.

ماسک مو کراتینه

پک کراتینه مو

 

  • با مصرف 6 ماه حالت درمانی دارد
  • ضد وز و خشکی مو ,از بین برنده موخوره,شفاف کننده ,تقویت کننده
  • کراتین
  • موهای آسیب دیده
  • ترکیه
  • D,A
  • 100mil
  • روغن خالص کراتین
مــزایا
مــعایب

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند: