کرم رنگ موی دیسکریت مشاهده عکس بزرگتر

کرم رنگ موی دیسکریت

جدید

این محصول در انبار موجود نیست

490,000 ریال

افزودن به علاقه‌مندی‌ها

رنگ موی تدریجی دیسکریت

کرم رفع سفیدی مو دیسکریت discreet

○ مناسب خانم ها و آقایان

○ 250 ml

○ رنگ گرفتن تدریجی موها

مجوز بهداشت:2034900246

محصولات مرتبط

توضیحات

کرم رستوریا دیسکریت محصولی برای برگشت رنگ موهایتان به رنگ طبیعی خود میباشد.بصورتی که موها را به تدریج به رنگ طبیعی بر میگرداند و اطرافیان متوجه نمیشوند که شما از رنگ مو استفاده میکنید.

                                                             

طریقه استفاده از کرم رنگ مو ریستوریا :

بهتر است در هفته های اول استفاده از کرم دیسکریت موها را بیشتر از دو تا سه مرتبه در هفته آب نزده و شستشو ندهید .این امر به ماندگاری کرم بر روی موهای سفید کمک میکند و تاثیر کرم بیشتر میشود. پس از سه تا چهار هفته موهای خاکستری به تدریج تغییر رنگ داده به گونه ایکه دیگر به چشم نمیآیند. از این به بعد در هفته فقط دو تاسه بار از این محصول استفاده نمائید تا رنگ طبیعی ایجاد شده ثابت بماند . این عمل را برای ریشه های موهای سفید که تازه میرویند هم انجام دهید تا دیگر هیچ موی سفیدی در سر خود مشاهده ننمائید.لطفا برای بهره وری حداکثر ازاین محصول به توصیه های زیر توجه کنید.
قرار گرفتن در معرض نور آفتاب بشدت توصیه میگردد زیراترکیبات این محصول بصورت طبیعی از نور آفتاب استفاده برده و تاثیر بیشتری در تغییررنگ موهابوسیله نور آفتاب میبرد
دقت نمائید اگر رنگ موهای طبیعی شما تیره و یاروشن بوده است این محلول رنگ طبیعی موهای شما را بازسازی مینماید ولی اگر مایل بهروشنی و یا تیره گی بیشتر و یا کمتری برای موهای خود هستید میتوانید مصرف محلول رابه اندازه دلخواه کمتر و یا بیشتر نمائید بطوریکه استفاده بیشتر از محلول رنگ تیرهتری به موها میبخشد
از بکار بردن نرم کننده در طول درمان با ریستوریا دیسکریت پرهیز نمائید زیرا سطح نازکی که  بر روی موها باقی میگذارند ازتاثیر محلول ریستوریا جلوگیری بعمل میآورد.

نقد و بررسی مشتریان

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.