روغن کراتین خالص ردیست redist مشاهده عکس بزرگتر

روغن کراتین ردیست

جدید

9

1,200,000 ریال

افزودن به علاقه‌مندی‌ها

Give a Name

روغن کراتین خالص ردیست موهایی شاداب و جوان

کراتین خالص این محصول به سرعت جذب موها میشود و آنها را باز سازی میکند. ظاهری لطیف و شاداب و درخشنده به موها میدهد.

کراتین یکی از مهمترین پروتئین ها میباشد که به موها حالت میبخشد و شکستگی های مو را با پل های سولفوری ترمیم میکند

دارای تاریخ انقضا, لیبل و بارکد که نشانه اصل بودن کالاست

شماره بهداشت: 138-334

محصولات مرتبط

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

توضیحات

  روغن کراتین خالص ردیست 

100ML

سرم مو خالص آرگان redist  با جذب از طریق ساقه و ریشه مو موها را ابریشمی و درخشان و شاداب میکند..این روغن آرگان محافظ حالت مو شما می باشد و حالت ارتجاعی مو را افزایش میدهد.روغن سحرآمیز ارگان پوست سر را نیز شاداب میکند و از پوست پوست شدن پوست سر نیز جلوگیری میکند. این روغن خالص در این محصول ردیست سریعترین تاثیر را بر روی موهای شما خواهد داشت.
از تاثیرات روغن آرگان بر روی موها

- بدون خشک کردن موها به مو حجم میدهد

-باعث تقویت و تغذیه ساقه مو میشود

- به باز شدن آسان تر گره های مو کمک میکند

- شما را از شر خشکی مو و موخوره خلاص میکند

-موهای شما را درخشان میکند

-موهای وز و فر را خوش حالت میکند

- قابلیت ارتجاعی موها را افزایش میدهد

درباره کراتین

کراتین از مولکول هایی به نام کراتین ساخته شده که یکی از مهم ترین پروتئین ها میباشد که به موها حالت میبخشد و با پل های سولفوری آنها را به هم متصل میکند. فرایند های شیمیایی و عوامل خارجی موثر در طول زمان با شکستن گل های سولفوری که موجب پیوستگی موها میشود به موها آسیب میزنند. برای از بین بردن این آسیب و برای ایجاد ساختاری سالم تر برای موها باید موها را به کراتین آغشته نمود. کراتین به موهای شما کمک میکند تا در مدت کوتاهی با رسیدن به ساختاری سالم تر وظاهری درخشان به دست آورند. با بازسازی لایه ی کراتینی آسیب دیده از موخوره و شکنندگی موها جلوگیری میشود.

نحوه استفاده

این روغن را بعد از هر بار استحمام موهای خود را خوب آبگیری کنید و پیش از استفاده از سشوار و یا حالت دهنده مو مقداری این روغن را در تمام طول ساقه  موهایتان ماساژ دهید. بعد از استفاده میتوانید از سشوار هم استفاده نکرده و بگذارید موهایتان به حالت طبیعی خشک شود.

 نکته برای موهای آسیب دیده

اگر موهایتان شدیدا آسیب دیده به هیچ عنوان از سشوار داغ استفاده نکنید و ترجیحا از باد خنک طبیعی سشوار استفاده کنید. اگر از سشوار استفاده نمیکنید موهای مرطوبتان را به هیچ عنوان با کلیپس و کش نبندید و بگذارید آزاد بماند.

روغن  کراتین ردیست  با دارا بودن  ویتامین ها و مواد مغذی مو در سرعت بخشیدن ترمیم موهای آسیب دیده بسیار موثر است.

اگر دچار موخوره شده اید

روغن کراتین ردیست برای موهای موخوره دار بسیار مناسب است.  علت موخوره در مو خشکی بیش از حد مو و کمبود رطوبت و چربی در موهاست. بعضی افراد پوست سر چربی دارند اما دچار موخوره به علت خشکی مو هستند پس چربی پوست سر را با خشکی مو اشتباه نگیرید.
برای درمان کامل موخوره موهایتان ابتدا موها را از آن قسمتی که دوشاخ شده است کوتاه کنید و سپس پس از هر استحمام از ماسک ویا سرم آرگان و یا کراتین ردیست استفاده کنید که در این میان روغن کراتین و آرگان خالص سریعترین تاثیر را خواهد داشت. برای شستشوی موهایی که دچار موخوره هستند از شامپوهای حجم دهنده مو استفاده نکنید.

نقد و بررسی مشتریان

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.