ماسک موی شیر و عسل ردیست

350,000 تومان

در انبار موجود نیست

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

ماسک مو شیر و عسل نرم کننده,درخشان کننده و ضد موخوره مو

ماسک مو برای موهای خشک

عصاره شیر موجود در ماسک مو ردیست موها را لطیف تر و درخشان تر میکند و عسل موجود در این محصول سرشار از مواد مغذی برای شادابی و تعادل رطوبت در مو ها و جلوگیری از خشکی ناشی از مواد شیمیایی و رنگ مو و دکلره میشود.

دارای تاریخ انقضا, لیبل و بارکد که نشانه اصل بودن کالاست

شماره بهداشت: 220-345

ماسک مو شیر و عسل ردیست 

ماسک تقویتی مو برای موهای خشک ردیست حاوی عصاره شیر و عسل 500ML

ماسک مو بسیار موثر برای مراقبت از مو که به سرعت موهای خشک و وز را نرم و لطیف و ابریشمی میکند

ماسک تقویتی  شیر و عسل ردیست مناسب برای موهای ضعیف و حساس و آسیب دیده میباشد

ماسک مو شیرو عسل ردیست غشای خارجی تار موها را با لایه ای طبیعی احاطه کرده و صاف میکند. به این صورت این شامپو تقویتی موجب بهبود موهای ضعیف و آسیب دیده میگردد.

عصاره شیر موجود در شامپو ردیست موها را لطیف تر و درخشان تر میکند و عسل موجود در این محصول سرشار از مواد مغذی برای شادابی و تعادل رطوبت در مو ها و جلوگیری از خشکی ناشی از مواد شیمیایی و رنگ مو و دکلره میشود

این ماسک از مواد موجود در طب سنتی و اصلاح آن ترکیبات به روش طب نوین باعث درمان موهای آسیب دیده میشود.

 نحوه استفاده ماسک مو برای موهای خشک

پس از استفاده از شامپو مناسب موهای خود مقداری از این ماسک را در تمام طول ساقه موهای مرطوب خود ماساژ داده و پس از 5-10 دقیقه موها را با آب خالی آبکشی کنید.

 نکته برای موهای آسیب دیده

اگر موهایتان شدیدا آسیب دیده به هیچ عنوان از سشوار داغ استفاده نکنید و ترجیحا از باد خنک طبیعی سشوار استفاده کنید. اگر از سشوار استفاده نمیکنید موهای مرطوبتان را به هیچ عنوان با کلیپس و کش نبندید و بگذارید آزاد بماند.

ماسک مو  شیر و عسل ردیست  با دارا بودن پروتئین و ویتامین ها و مواد مغذی مو در سرعت بخشیدن ترمیم موهای آسیب دیده بسیار موثر است.

اگر دچار موخوره شده اید

ماسک شیر و عسل ردیست برای موهای موخوره دار بسیار مناسب است.  علت موخوره در مو خشکی بیش از حد مو و کمبود رطوبت و چربی در موهاست. بعضی افراد پوست سر چربی دارند اما دچار موخوره به علت خشکی مو هستند پس چربی پوست سر را با خشکی مو اشتباه نگیرید.
برای درمان کامل موخوره موهایتان ابتدا موها را از آن قسمتی که دوشاخ شده است کوتاه کنید و سپس پس از هر استحمام از ماسک مو شیر وعسل و یا محصولات دارای آرگان یا کراتین  استفاده کنید. برای شستشوی موهایی که دچار موخوره هستند از شامپوهای حجم دهنده مو استفاده نکنید.

  • تقویت و ترمیم کننده
  • طولانی
  • نرم کننده ,از بین برنده موخوره,شفاف کننده ,تقویت کننده
  • موهای ضعیف و موخوره دار,کدر
  • ترکیه
  • ,omwga6,omega9,D,A
  • شیر و عسل
  • 300ml
مــزایا
مــعایب

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند: