سرم مو آرگان redist مشاهده عکس بزرگتر

شامپو شیر و عسل ردیست

جدید

افزودن به علاقه‌مندی‌ها

Give a Name

شامپو تقویتی شیر و عسل ردیست 500ML

عصاره شیر موجود در شامپو ردیست مو ها را لطیف تر و درخشان تر میکند و عسل مو جود در این محصول سرشار از مواد مغذی برای شادابی و تعادل رطوبت در مو ها و جلوگیری از خشکی ناشی از مواد شیمیایی و رنگ مو و دکلره میشود

دارای تاریخ انقضا , لیبل وزارت بهداشت و بارکد که نشانه اصل بودن کالاست

شماره بهداشت : 656-359

 

محصولات مرتبط

توضیحات

شامپو مراقبت از مو شیر و عسل ردیست 500ml

شامپو تقویتی  شیر و عسل ردیست مناسب برای مو های ضعیف و حساس و آسیب دیده

این شامپو برای استفاده روزانه مناسب است. مو های ضعیف و بیجان را تغذیه و احیا میکند.

شامپو شیر و عسل ردیست غشای خارجی تار مو ها را با لایه ای طبیعی احاطه کرده و صاف میکند. به این صورت این شامپو تقویتی موجب بهبود مو های ضعیف و آسیب دیده میگردد.

عصاره شیر مو جود در شامپو  ردیست موها را لطیف تر و درخشان تر میکند و عسل موجود در این محصول سرشار از مواد مغذی برای شادابی و تعادل رطوبت در مو ها و جلوگیری از خشکی ناشی از مواد شیمیایی و رنگ مو و دکلره میشود

این شامپو از مواد موجود در طب سنتی و اصلاح آن ترکیبات به روش طب نوین باعث درمان مو های آسیب دیده میشود.

نحوه استفاده

مانند تمام شامپو ها موهایتان را خیس کرده مقداری از شامپو را کف دست ریخته و ترجیها با چند قطره آب ترکیب کنید و روی تمامی قسمت های ریشه و ساقه موهایتان به مدت 2 الی 5 دقیقه ماساژ دهید. سپس موهایتان را با آب ولرم به طور کامل آبکشی کنید. در هر بار استحمام 2 مرتبه از شامپو استفاده کنید.

نکته برای مو های آسیب دیده

اگر موهایتان شدیدا آسیب دیده به هیچ عنوان از سشوار داغ استفاده نکنید و ترجیحا از باد خنک طبیعی سشوار استفاده کنید. اگر از سشوار استفاده نمیکنید مو های مرطو بتان را به هیچ عنوان با کلیپس و کش نبندید و بگذارید آزاد بماند.

شامپو شیر و عسل ردیست  با دارا بودن فرمولاسیون طبیعی و مواد مغذی مو در سرعت بخشیدن ترمیم موهای آسیب دیده بسیار موثر است . همچنین این شامپو با ایجاد لایه محافظ بر روی تار مو مانع آسیب دیدن مو شده و مو را صاف تر و براق تر میکند.

نقد و بررسی مشتریان

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.