سرم مو آرگان redist مشاهده عکس بزرگتر

شامپو کراتین و آرگان ردیست

جدید

2

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

1,190,000 ریال

افزودن به علاقه‌مندی‌ها

Give a Name

شامپو حاوی کراتین و روغن آرگان ردیست 500ML

شامپو کراتین و روغن آرگان redist با فرمول غنی از کراتین و روغن آرگان خالص

علاوه بر شستشوی کامل مو باعث بازسازی و تقویت مو های ضعیف و شکننده می شود

و به شما مو هایی قوی و درخشان هدیه می دهد.

دارای تاریخ انقضا , لیبل وزارت بهداشت و بارکد که نشانه اصل بودن کالاست

شماره بهداشت : 656-359

 

محصولات مرتبط

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

توضیحات

شامپو تقویتی مو ردیست حاوی روغن کراتین و آرگان 500ML

شامپو آرگان و کراتین , فوق العاده با تغذیه ساقه و ریشه موها به وسیله فرمول خاص خود که با روغن آرگان تهیه شده, از بین بردن مو خوره و خشکی و رطوبت دهی  باقدرت و سریع همچنین مراقبت کامل از مو هایتان را برایتان فراهم میکند.

همچنین کراتین موجود در شامپو کراتینه ردیست موجب احیا مو های آسیب دیده میشود به این صورت که با نفوذ در بافت ساقه مو و تغذیه آن     مو جب پیوند و ترمیم شکستگی های مو و بالا بردن استحکام مو در برابر آسیب ها میشود.

 نحوه استفاده

مانند تمام شامپو ها مو هایتان را خیس کرده مقداری از شامپو را کف دست ریخته و ترجیها با چند قطره آب ترکیب کنید و روی تمامی قسمت های ریشه و ساقه مو هایتان به مدت 2 الی 5 دقیقه ماساژ دهید. سپس مو هایتان را با آب و لرم به طور کامل آبکشی کنید. در هر بار استحمام 2 مرتبه از شامپو استفاده کنید.

نکته برای مو های آسیب دیده

اگر مو هایتان شدیدا آسیب دیده به هیچ عنوان از سشوار داغ استفاده نکنید و ترجیحا از باد خنک طبیعی سشوار استفاده کنید. اگر از سشوار استفاده نمیکنید مو های مرطوبتان را به هیچ عنوان با کلیپس و کش نبندید و بگذارید آزاد بماند.

شامپو کراتین و آرگان ردیست  با دارا بودن کراتین ,روغن آرگان , ویتامین ها و مواد مغذی مو در سرعت بخشیدن ترمیم مو های آسیب دیده بسیار موثر است .

اگر دچار موخوره شده اید

شامپو آرگان و کراتین  ردیست برای مو های مو خوره دار بسیار مناسب است. علت مو خوره در مو خشکی بیش از حد مو و کمبود رطوبت و چربی در مو هاست. بعضی افراد پوست سر چربی دارند اما دچار مو خوره به علت خشکی مو هستند پس چربی پوست سر را با خشکی مو اشتباه نگیرید.

برای درمان کامل مو خوره مو هایتان ابتدا مو ها را از آن قسمتی که دو شاخ شده است کوتاه کنید. برای استحمام از شامپو کراتین و آرگان و یا شامپو های تقویتی مناسب استفاده کنید. برای سرعت بخشیدن به ترمیم مو پیشنهاد می شود پس از هر استحمام از سرم  آرگان و یا کراتین ردیست استفاده کنید. برای شستشوی مو هایی که دچار مو خوره هستند از شامپو های حجم دهنده مو استفاده نکنید.شامپو آرگان

نقد و بررسی مشتریان

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.