پک کراتینه ترسمه

1,490,000 تومان

در انبار موجود نیست

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

پک کراتینه ترسمه با ماندگاری 7 روزه

 tresemme 7day

یک شامپو کراتینه, یک نرم کننده کراتینه و یک کرم مو بعد از حمام کراتینه

ترسمه محصول کشور امریکا

ارسال رایگان

مجوز بهداشت:24468876

پک 3 عددی ترسمه ( شامپو, نرم کننده و کرم مو کراتینه) برای کراتینه کردن خانگی بادوام 7 روز

پک کراتینه ترسمه محصولی انقلابی در میان محصولات کراتینه مو است. شرکت ترسمه از این پک به عنوان بهترین و پر فروشترین محصولات خود نام برده است.این محصول پک کراتینه خانگی شامل یک شامپو کراتینه برای شستشوی ملایم مو ، ضد ریزش و ضد حساسیت است که موها را به خوبی برای جذب بیشتر کراتین پاکسازی و تقویت میکند. پک کراتینه ترسمه یک نرم کننده حاوی کراتین برای استفاده پس از شامپو داشته که موهای وز خشک و رنگ شده را به خوبی نرم و خوش حالت میکند. پس از این دو مرحله و پس از استحمام نیز محصول سوم ترسمه به عنوان کرم کراتینه پس از حمام موهایتان را کاملا شفاف , نرم , صاف و خوش حالت , ابریشمی و زیبا میکند.

این پک کراتینه با دوام ترین محصول کراتینه خانگی با  ماندگاری7 روز میباشد که تا 7 روز موهایتان را مانند روز اول استفاده بدون وز , نرم و خوش حالت نگه میدارد. کراتینه مو که در سالن های آرایش انجام میدهند به دلیل فرایند طولانی و مضر برای مو و مواد غیر استاندارد شدیدا به مو آسیب رسانده و موجب ریزش شدید مو میشود تا جایی که اکثر آرایشگران به شما اجازه نمیدهند تا موهای ریخته شده خود در سر شو را ببینید. با این پک کراتینه میتوانید بدون دردسر و اسیب به موهایتان در خانه خود موهایتان را کراتینه و خوش حالت کنید.

نحوه استفاده:

مرحله اول: موهای مرطوب خود را با شامپو کراتینه ترسمه همانند سایر شامپو ها 2 بار شستشو دهید به این صورت که مقداری از شامپو را در کف دست ریخته با چند قطره آب مخلوط کنید و به مدت 2-3 دقیقه موهایتان را با شامپو ماساژ داده و خوب آبکشی کنید.

مرحله دوم: بعد از مرتبه دوم شستشوی مو با شامپو مقداری از نرم کننده کراتینه ترسمه را برای 1-3 دقیقه روی موهایتان ماساژ داده و آبکشی کنید. 3 دقیقه برای موهای بسیار وز و خشک هم کافی است.

مرحله سوم: بعد از آبگیری موها با حوله مقداری از کرم مو را در طول ساقه مو ها ماساژ دهید. برای اینکه تمام موها به خوبی به کرم مو آغشته شود موها را به چند دسته تقسیم کنید. سپس موها را با سشوار داغ به صورت تکه تکه سشوار کنید. میتوانید برای ماندگاری بیشتر موها را پس از سشوار اتو کنید.

  • شامپو+ نرم کننده+ کرم مو
  • 7 روز
  • نرم کننده, ضد وز, ترمیم کننده, حالت دهنده
  • کراتین
  • برای کراتین موقت مو تا تاثیر 7 روز
  • اثر این محصول تا 7 روز حتی در هوای شرچی می ماند
  • انواع مو به ویژه موهای وز و خشک
  • امریکا
  • روغن کراتین خالص
  • 266ml+266ml+88ml

سلام
شامپو اش را جدا برای فروش ندارید؟؟

مــزایا
مــعایب

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند: