شامپو باباریا برای موهای رنگ شده

320,000 تومان

در انبار موجود نیست

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

شامپو باباریا حاوی کراتین و آرگان برای موهای رنگ شده 500ml

babaria محصول کشور اسپانیا

فروشگاه اینترنتی مدنگار این محصول را با تاریخ انقضا و لیبل وزارت بهداشت عرضه میکند

شامپو باباریا حاوی کراتین و آرگان برای موهای رنگ شده

شامپو موهای رنگ شده باباریا رطوبت از دست رفته مو را بازمیگرداند و عمر رنگ مو را چندین برابر افزایش میدهد. همچنین شرایط مو را به نحوی آماده میکند که در رنگ کردن مو در دفعات بعدی استحکام مو حفظ شده و از موخوره و خشکی جلوگیری شود. شامپو باباریا به عنوان یکی آبرسان بسیار عمیق و موثر با شستشوی ملایم موهایتان به شما حس تازگی و شادابی عرضه می نماید.  آرگان موجود در شامپو باباریا با ترمیم موهای شکننده و ضعیف ، خشکی و وزی موها را درمان میکند.

 نحوه استفاده

همانند تمام شامپو ها مقداری از این شامپو را در کف دست خود ریخته و با چند قطره آب مخلوط کنید سپس شامپو را به مدت 3 دقیقه بر روی موهای مرطوب خود ماساژ دهید و بعد آبکشی کنید.

درباره برند باباریا

باباریا برند محصولات بهداشتی اسپانیایی است که در والنسیا متولد شده و شهرت یافت.محصولات باباریا امروزه به سراسر جهان صادر می شود. تخصص باباریا در تولید محصولات طبیعی مراقبتی پوست و مو نظیر انواع کرم، ضدآفتاب، دئودرانت، شامپوی سر و بدن و ... است. در تولید محصولات این برند از مواد طبیعی نظیر عصارۀ آلوئه ورا، رز، حلزون، خاویار، جینسنگ و مروارید و... استفاده می شود. ترکیبات گرفته شده از مواد طبیعی و کمترین استفاده از مواد شیمیایی موجب شده تا محصولات  برند باباریا در لیست با کیفیت ترین محصولات بهداشتی قرار گیرند. درمیان محصولات باباریا شامپو های تقویتی ، ماسک مو اسپری دوفاز آن محبوبیت ویژه ای یافته است.

  • موی رنگ شده
  • تثبیت رنگ مو, آبرسان , نرم کننده و تقویت کننده
  • موهای آسیب دیده
  • اسپانیا
  • کراتین و آرگان
  • 500ml
مــزایا
مــعایب