نرم کننده مو ترسمه برای موهای رنگ شده

550,000 تومان

در انبار موجود نیست

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

نرم کننده  موی ترسمه tresmme 

برای تثبیت رنگ مو

در اندازه بزرگ  900ml

ترسمه محصول کشور امریکا 

ترکیبات فوق العاده حاوی دارچین و شکلات و باقلا موجود در این نرم کننده با تکنولوژی fade block  با محو شدن و از بین رفتن رنگ مو مقابله کرده و عمر رنگ مو را افزایش میدهد. همچنین این نرم کننده ترسمه رنگ موهای طبیعی شما را هم زیباتر و شفاف تر میکند.

مجوز بهداشت:44789034879978

نرم کننده موی سر ترسمه tresmme حاوی دارچین و شکلات برای تثبیت رنگ موها

اندازه بزرگ 900ml

نرم کننده داخل حمام ترسمه با خاصیت coloour thrive موجود در ترکیبات خود شکستگی ها و روزنه ها به ویژه موهای آسیب دیده و خشک را با ایجاد لایه تقویتی روی تار مو و بافت و ترمیم ناهمواری های آن ترمیم میکند به این ترتیب موها پس از گذر مدتی از استفاده صاف و محکم درخشان و سالم میشوند.شکنندگی و حالت ارتجاعی موها که نشانه ضعیف بودن بافت مو است با این نرم کننده مو ترسمه تا 80درصد کاهش می یابد. موهایی که در اثر مواد شیمیایی موجود در رنگ موها و دکلره و همچنین حرارت بالا آسیب دیده اند با این نرم کننده حرفه ای مو ترسمه به خوبی احیا و آبرسانی میشوند به گونه ای که پس از تنها 5 مرتبه استفاده تاثیر فوق العاده آن در تقویت موهایتان را خواهید دید.  تمامی محصولات ترسمه توسط پزشکان پوست و مو امریکا تایید و توصیه شده اند.

نحوه استفاده

این نرم کننده ترسمه از نوع داخل حمام میباشد به این صورت که پس از شستشوی موها با شامپو و در پایان استحمام مقداری از این نرم کننده را در کف دست خود با چند قطره آب مخلوط کرده و در تمام طول ساقه موهایتان به مدت 2 تا 3 دقیقه به آرامی ماساژ دهید. سپس موها را آبکشی کنید.

نکته برای موهای آسیب دیده

اگر موهایتان شدیدا آسیب دیده به هیچ عنوان از سشوار داغ استفاده نکنید و ترجیحا از باد خنک طبیعی سشوار استفاده کنید. اگر از سشوار استفاده نمیکنید موهای مرطوبتان را به هیچ عنوان با کلیپس و کش نبندید و بگذارید آزاد بماند.

نرم کننده ترسمه tresmme با فرمولاسیون کامل از  ویتامین ها و مواد مغذی مو در سرعت بخشیدن ترمیم موهای آسیب دیده بسیار موثر است.

 بهترین نرم کننده مو

تقویت کننده مو قوی

  • موی رنگ شده
  • نرم کننده, آبرسان ,تقویت کننده, صد شکنندگی مو
  • موهای رنگ شده
  • امریکا
  • gelatin , b12
  • 946ml
مــزایا
مــعایب