نرم کننده مو ترسمه ضد شکنندگی

550,000 تومان

در انبار موجود نیست

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

نرم کننده مو ترسمه tresmme 

ضد شکنندگی مو

در اندازه بزرگ  1000ml

ترسمه محصول کشور امریکا

ترکیبات فوق العاده حاوی gelatin & ویتامین b12 موجود در این نرم کننده آبرسان فوق العاده برای موهای شماست شکنندگی موهایتان را 80درصد کاهش داده و حالت ارتجاعی مو را از بین میبرد. و پس از 5 مرتبه استفاده، موهای شکسته و خشک و آسیب دیده بدون ریزش مو احیا خواهند شد.

 مجوز بهداشت:44789041879978

نرم کننده موی سر ترسمه tresmme حاوی ژلاتین و ویتامین b12 آبرسان و ضد شکنندگی

اندازه بزرگ 1لیتری

anti breakage

نرم کننده داخل حمام ترسمه با خاصیت anti breakage موجود در ترکیبات خود شکستگی ها و روزنه ها به ویژه موهای آسیب دیده و خشک را با ایجاد لایه تقویتی روی تار مو و بافت و ترمیم ناهمواری های آن ترمیم میکند به این ترتیب موها پس از گذر مدتی از استفاده صاف و محکم درخشان و سالم میشوند.شکنندگی و حالت ارتجاعی موها که نشانه ضعیف بودن بافت مو است با این نرم کننده مو ترسمه تا 80درصد کاهش می یابد. موهایی که در اثر مواد شیمیایی موجود در رنگ موها و دکلره و همچنین حرارت بالا آسیب دیده اند با این نرم کننده حرفه ای مو ترسمه به خوبی احیا و آبرسانی میشوند به گونه ای که پس از تنها 5 مرتبه استفاده تاثیر فوق العاده آن در تقویت موهایتان را خواهید دید.  تمامی محصولات ترسمه توسط پزشکان پوست و مو امریکا تایید و توصیه شده اند.

نحوه استفاده

این نرم کننده ترسمه از نوع داخل حمام میباشد به این صورت که پس از شستشوی موها با شامپو و در پایان استحمام مقداری از این نرم کننده را در کف دست خود با چند قطره آب مخلوط کرده و در تمام طول ساقه موهایتان به مدت 2 تا 3 دقیقه به آرامی ماساژ دهید. سپس موها را آبکشی کنید.

نکته برای موهای آسیب دیده

اگر موهایتان شدیدا آسیب دیده به هیچ عنوان از سشوار داغ استفاده نکنید و ترجیحا از باد خنک طبیعی سشوار استفاده کنید. اگر از سشوار استفاده نمیکنید موهای مرطوبتان را به هیچ عنوان با کلیپس و کش نبندید و بگذارید آزاد بماند.

نرم کننده ترسمه tresmme با فرمولاسیون کامل از  ویتامین ها و مواد مغذی مو در سرعت بخشیدن ترمیم موهای آسیب دیده بسیار موثر است.

 

  • موهای خشک و آسیب دیده
  • نرم کننده, آبرسان ,تقویت کننده, ضد شکنندگی مو
  • موهای ضعیف,خشک و شکننده
  • امریکا
  • gelatin , b12
  • 946ml
مــزایا
مــعایب

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند: