ماسک مو ولا پروفشنال (قرمز)

1,400,000 تومان

در انبار موجود نیست

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

ماسک مو ولا برای موهای رنگ شده 500ml

محصول برتر کشور آلمان

ماسک مو ولا موهای رنگ شده شما را نرم و درخشان میکند در عین حال تقویت کننده ای با فرمولاسیون قوی میباشد.

این ماسک مو برای موهای وز و کدر و همینطور موهای فر بسیار مناسب است. حالت مو با این ماسک مو حفظ میشود و موها درخشان و زیبا تر به نظر میرسد. همچنین ماسک قرمز ولا رنگ مو را تثبیت میکند.

کد مجوز بهداشت:1238766-398676

ماسک مو قرمز ولا برای موهای رنگ شده 500mil

ماسک مو مخصوص موهای رنگ شده و وز که حالت موهایتان را حفظ کرده و موهایتان را براق شفاف ,نرم و تقویت میکند.

ترکیبات فوق العاده این ماسک مو با ایجاد یک لایه محافظتی بر روی تار مو آنها را از آسیب دیدن در برابر حرارت حفظ میکند و مواد مغذی موجود در ماسک مو ولا موها را تقویت و به مرور شکستگی های سلول های مو را ترمیم میکند.

شرکت آلمانی wella شرکتی است که سالهاست در زمینه بهداشتی از بهترین های دنیا بوده و در تمام طول فعالیت چندین ساله اش توانسته نه تنها کیفیت محصولاتش را مانند قبل حفظ کند بلکه روز به روز بهبود بخشد. این برند در میان کسانی که با wella آشنایی دارند نیاز به تبلیغ ندارد.

نحوه استفاده

بعد از هر بار استحمام مقداری از این ماسک را در تمام طول ساقه موهایتان ماساژ دهید. پس از آن میتوانید موهایتان را بدون ترس از اسیب دیدن موها آنها را سشوار ویا اتو بکشید.

نکته برای موهای آسیب دیده

اگر موهایتان در اثر دکلره و رنگ کردن و یا حرارت زیاد آسیب دیده به هیچ عنوان از سشوار داغ و اتو فلزی استفاده نکنید و موهایتان را با باد خنک سشوار خشک کنید. ماسک ولا برای ترمیم موهای آسیب دیده بسیار مناسب است اما تا بهبود وضعیت موهایتان سعی کنید از اتو و موپیچ های برقی استفاده نکنید. همچین پس از استحمام حتما از نرم کننده استفاده کرده و موهای خیس را برای مدت طولانی با حوله نپوشانید.

  • موی رنگ شده
  • ماسک مو
  • نرم کننده,شفاف کننده,احیاکننده,ضد وز,ترمیم موهای آسیب دیده
  • این ماسک رنگ مو را تثبیت میکند
  • موهای رنگ شده و آسیب دیده
  • آلمان
  • 500ml
مــزایا
مــعایب

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند: