پنکیک چند رنگ درخشان کننده پوپا

0 تومان

در انبار موجود نیست

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

پنکیک چند رنگ براق پوپا

دارای چند رنگ هماهنگ که هم به حالت مجزا و هم به حالت ترکیبی

قابل استفاده است.

بافتی نرم و سبک که به پوست حالتی مخملی می دهد

دارای قدرت ماندگاری بالا.

وجود روغن جوجوبا

مجوز بهداشت:58483875832

pupa luminys baked all over

دارای چند رنگ هماهنگ که هم به حالت مجزا و هم به حالت ترکیبی  قابل استفاده است.این پنکیک هم کاربرد رژگونه و هم کاربرد پنکیک را دارد

با ترکیب رنگهای موجود در این محصول پوپا رنگ خاصی ایجاد می شود. با استفاده از فرچه رژگونه از ترکیب رنگهای این پنکک تمام چهره  خود را بمالید.و تاثیر زیبای رنگ را برصورت خود ببینید.

پنکیک ترکیبی بافتی نرم و سبک که به پوست حالتی مخملی می دهد را ایجاد می کند.دارای قدرت ماندگاری بالا می باشد و بدلیل وجود روغن جوجوبا پوست شما را مرطوب می کند.

این محصول به خانم هایی که می خواهند رنگ خاصی مانند (برنز) به چهره خود بدهند پیشنهاد می شود.و زیبایی شما را شیک تر می کند.

از رنگهای تیره تر به عنوان سرخ کننده و برای برجسته کردن قسمتهای مورد نظر استفاده کنید.از رنگهای روشنتر برای دادن سایه روشن به پوست استفاده کنید.برای رسیدن به آرایشی براق و شفاف هر چهار رنگ را باهم مخلوط کرده و برروی تمام صورت بمالید.

رژگونه ها دونوعند نوع پودری و کرمی، خانم هایی که پوست خشک دارند باید از انواع کرمی آن استفاده کنند تا رطوبت و آبرسانی به پوستشان حفظ شود و خانم هایی که پوست چرب دارند باید از انواع پودری آن استفاده کنند. برای پوست های معمولی تا چرب هم انواع پودری مناسب است.

برای پر کردن صورت های لاغر باید رژگونه را با حرکت های دورانی روی گونه ها بزنید و به سمت استخوان گونه محو کنید و صاف به سمت استخوان گوش ها بروید. برای گود کردن صورت های چهارگوش نیز کافیست رنگ ملایم بر سیب صورت و گودی گونه بزنید و یرای برجسته کردن گونه ها با رژگونه ای 2 درجه تیره تر از پوست دور استخوان گونه تان را تیره کنید.

برای دوام بیشتر رژگونه اول رژگونه کرمی بعد کمی پودر مات و در آخر رژگونه پودر مورد نظرتان را روی گونه بزنید.

مــزایا
مــعایب