ریمل کلاژن اورال

460,000 تومان

در انبار موجود نیست

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

L'Oreal Extra Volume Collagen mascara

ریمل حجم دهنده کلاژن اورال x12

ریمل حجم دهنده مژه

قابلیت حجم دهندگی X12

با برس فوق العاده حجم دهنده 

حاوی کلاژن تقویت کننده مژه

برس فرچه ای ایده ال

مجوز بهداشت:347611298317

معرفی محصول: ریمل کلاژن اورال

ریمل حجم دهنده فوق العاده قوی مارک اورال هست این ریمل جژء سری ولوم Voluminous یاحجم دهنده اورال است ولی با قدرت حجم دهندگی خیلی بیشتر نسبت به بقیه ریمل های اورال است ریمل کلاژن اورال به دلیل وجود فرمول ساخت غنی شده از کلاژن به این ریمل حجم دهنده کمک شایانی در ضخیم کردن مژه می کند.

ویژگی محصول: ریمل کلاژن خیلی سریع و به راحتی و در یک چشم به هم زدن مژه ها را از ریشه تا نوک حجم داده و به خاطر مواد مرطوب یک حالت خیس و مرطوب یه مژه ها و چشم ها می دهد که حس تازه گی و براق بودن مژه ملموس است.
ریمل کلاژن اورال 12xدارای محلول با ارزش حاوی کلاژن است به همین دلیل براحتی و سریع بر روی مژه های شما می نشید و امکان ایجاد چند لایه ریمل با تکرار کشیدن فرچه بزرگ و مویی ایجاد کرده و در ادامه مژه ها ضخیم تر شده و این بافت کرمی غنی از کلاژن به حجیم شدن مژه ها تا 12 برابر کمک می کند.بدن داشتن احساس سنگینی برروی مژه ها از ریشه تا نوک مژه ها پرپشت و یکنواخت می شود.
خاصیت محصول :ویژگی دیگر ریمل کلاژن اورال فرچه این ریمل است به طور تقریبی این فرچه 2برابر بزگتر از فرچه های معمول است در نظر اول شاید نتوان انتظار زیادی از این فرچه داشت ولی با زدن ریمل برروی مژه ها متوجه می شوید چقدر راحت و سریعترمژه ها پرپشت می کند.جنس فرچه ریمل کلاژن اورال ازنایلون (فیبر)است.برس با طراحی ویژه امکان پوشش مژه ها را کامل مهیا می کند و به کاربرد فوق العاده آن پی خواهید برد. در وسط این فرچه تو رفتگی داردکه باعث حالت دادن و فر شدن مژه ها می شود.بدلیل سایز بزرگ فرچه و داشتن مواد بیشتر بر روی فرچه ریمل زده ساده ترمیشود.
کاربرد خاص :در ریمل کلاژن اورال مژه ها به هم نمی چسبد و مژه ها تک تک و جدا از هم می شوند. ماندگاری ریمل بر روی مژه 15 ساعت است و لی این ریمل ضداب نیست و در هوای گرم و شرجی تا 15 ساعت برروی مژه ها پایدار می می ماند.
شما مژه هایی کشیده و یکدست با فرمی شادای و زیبا و چشم های با طراوت تا 15 ساعت خواهید داشت.ریمل اورال نسبت به بقیه ریمل ها راحتره فقط با آب و صابون شسته می شود.
نکته : ریمل کلاژن اورال مورد تایید پزشکان چشم بوده و ریمل ضد حساسیت  است برای چشم های حساس sensitive و کسانی که از لنز رنگی و طبی استفاده می کنند مناسب است.
ضعف: ریمل کلاژن اورال بدلیل دریچه (درب ظرف ) تنگ نیست و بازتر است ریمل بیشتری برروی فرچه می آید درنتیجه مواد ریمل زودتر تمام و خشک می شود این یک خاصیت سنتی در ریمل های اورال است.
نکته :ریمل کلاژن اورال در دو مدل عرضه می شود ریمل داخل وکیوم که ساخت آمریکا است و ریمل سه وکیوم یا وکیوم پلاستکی که ساخت فرانسه است در این سبد ریمل ساخت آمریکا که رایج تراست و 80% درصد خانم ها از مدل آمریکایی این ریمل استفاده می کنند و بهتر و با کیفیت تر است هر دو این ریمل در بازار تقلبی دارند اما در فروشگاه اینترنتی مدنگار مدل های اصلی و اورجینال با ضمانت ارائه می شود.

مــزایا
مــعایب