ریمل اورال کربن بلک

240,000 تومان

در انبار موجود نیست

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

L'Oreal Voluminous Carbon Black 5X

ریمل اورال کربن بلک

ریمل حجم دهنده اورال 5X کربن بلک

با حجم دهندگی 5 برابر

رنگ بسیار مشکی 

حجم مخملی مژه

غیره ضدآب

مجوز بهداشت:2343984592

ریمل اورال کربن بلک از سری ریمل های ولوم Voluminous اورال است

این سری ریمل های حجم دهنده اورال محسوب می شوند و اورال در این خانواده از ریمل هایش مدل های بسیاری دارد. از مدل های قدیمی تا مدل های با بیس  x15   ریمل کربن بلک از مدل ولوم x5 می باشد که درنوع و ورژن جدید سیاه تر یا به عبارتی کربون بلک شده است . رنگ مواد این مدل مشکی تر وکربونی تر است.

درکل ریمل های اورال ولوم Voluminous حجم دهنده هستند و در هر ریملی از اورال که کلمه ولوم قید شده جزء خانواده حجم دهنده هستند و انتظار پرکنندگی و پرپشت شدن مژه خود راداشته باشد.دراین سری با اصطلاحبرخورد می کنید که به میزان و قدرت پرکنندگی مربوط می شود در ریمل کربون بلک اورال این عدد x5 است و تا 5 برابر قدرت حجم دهنده گی وجود دارد.

ریمل اورال کربن بلک با مواد و فرمول خاص پوششی مخملی و کامل مشکی به چشمان شما می دهد ازریشه تانوک مژه ها را تا 5 برابر ضخیم تر می کند.به خاطر مواد مخملی خود پوششی و کاوری که می دهد به صورت توده توده (گله گله)نمی شود و یکدست روی مژه های شما می نشیند. ریمل اورال کربن بلک تا 5 برابر حجم بیشتر و تا 2 برابر مژه ها را مشکی می کند بعضی از خانم ها فکر می کنند این ریمل x2 اورال است ولی در واقع x5 است.
ریمل حجم دهنده اورال کربن بلک عاری از اسانس و عطر می باشد و برای چشم های حساس و کسانی که از لنز استفاده می کنند مناسب است .
این ریمل هم ساخت فرانسه دارد و هم ساخت آمریکا .
در این سبد خرید ریمل ساخت اورال آمریکا عرضه می شود که داخل وکیوم است و بسته بدی کاغذی دارد مانند شکل
در ایران 90درصد خانم ها از ریمل اورال کربن بلک ساخت آمریکا استفاده می کنند و این ریمل با این بسته بندی معروف و معرفی شده و کیفیت ساخت آمریکا بیشتر است.

ریمل ساده X5 لورال

مــزایا
مــعایب