مدنگاری های عزیز

مدنگار به منظور بهبود کیفی و پیشرفت روز افزون سایت از شما عزیزان دعوت میکند تا در هر صفحه از محصولات که هستید نظر خود را راجع به آن محصول بگذارید. این نظر میتواند انتقاد ف پیشنهاد ، پرسش یا پاسخ باشد. همچنید در قسمت ارتباط با مدنگار نیز فرمی وجود دارد که میتوانید نظرات کلی در مورد سایت را در آنجا قید کنید.

اسامی تمام عزیزانی که نظر خود را ثبت میکنند در مدنگار ثبت شده و با هر نظر یک امتیاز برای شرکت در قرعه کشی به فرد داده میشود.

توجه : در هنگام ثبت نظر در قسمت محصولات در کادر وارد کردن نام در کنار نام ایمیل خود رانیز وارد کنید تا در صورت برنده شدن در قرعه کشی بتوانیم با شما تماس بگیریم. این ایمیل در سایت نمایش داده نمیشود.

نظر در قسمت محصولات به مشتریان دیگر کمک میکند تا بتوانند بهتر در مورد خرید یک محصول تصمیم بگیرند و به شما نیز امتیازی میدهد که شانس شما را برای برنده شدن در قرعه کشی مدنگار افزایش میدهد.

در روز پایانی هر فصل قرعه کشی انجام میشود و 10 نفر به قید قرعه برنده هدایای ویژه ای از مدنگار میشوند. اسامی برندگان در سایت و اینستاگرام مدنگار اعلام میشود. همچنین برندگانی که ایمیل یا شماره تماس درج کرده باشند با آنها تماس گرفته میشود.

در صورتی که در قسمت محصولات ایمیل وارد نکرده باشید پیگیری و اطلاع از برندگان به عهده خود شماست و دریافت جایزه تنها با ارائه کارت شناسایی امکان پذیر میباشد.