موس بورژوا

480,000 تومان

در انبار موجود نیست

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

 کرم پودر موس مینرال مت بورژوا

مناسب پوست چرب تا نرمال

سبک و مات

بدون چربی 

رنگ بندی,85,,83,82
ساخت فرانسه
مجوز بهداشت:1245668258

موس میبلین   موس لورال   کرم با کاور عالی

موس بورژوا محصولی برای کاور صورت است که می توان گفت هم کاربرد پنکیک دارد و هم کاربرد کرم پودر. موس بورژا نه کاملا پودر مانند است مانند پنکیک و نه کاملا مایع است مثل کرم پودر , درواقع موس مات بورژا محصولی مابین این دو محصول است .

موس بورژوا بسیار نرم بوده و براحتی برروی پوست می نشیند و حالت فیزیکی این محصول به صورت کف جامد یا همان موس شکل است چربی موس بورژوا بسیار کم است و این محصول پوست را براق نمی کند. برای پوست های چرب و نرمال مناسب است .چون عاری از روغن و چربی است موس بورژوا آرایش پوست شما  مات و بدون برق و درخشندگی می کند واین امکان را به شما می دهد که در موقعیت هایی که امکان عرق کردن پوست شما زیاد است و یا در مکانهای گرم و نور زیاد یا هوای شرجی دارند از این موس صورت استفاده کنید . 

موس صورت بورژوا برای کسانی که پوست آنها جوش می زند و نمی توانند از محصولاتی که چرب هست استفاده کنند محصول مناسبی است. اگر دوست دارید آرایش شما سبک باشد و احساس سنگینی  آرایش را را برروی پوست خود حس نکنید و پوست شما کمی خشک است توصیه میشود قبل از استفاده از موس صورت بورژوا کمی کرم زیر آرایش یا ضدافتاب بدون چربی روی پوست خود استفاده کنید.

موس بورژوا دارای 4 رنگ است از روشنترین شماره 82 شروع و به ترتیب  83 و 84 و شماره 85 که در این سری تیره است موجود است شماره 85 از نظز تیره بودن معمولی است و رنگ  هانی بز است.

موس صورت بورژوا با لیبل و مجوز وزارت بهداشت عرضه می شود و ساخت کشور فرانسه است .

مشاهده تمام موس ها

کرم پودر با کاور خوب

من 4سال دارم استفاده میکنم واقعا عالی هستش

مــزایا
مــعایب

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند: