فرکننده مو مکس

3,990,000 تومان

در انبار موجود نیست

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

اتو مو و فر کننده چرخشی پرومکس مدل 8562EZ

دارای صفحه دیجیتال

○ تنظیم دما از 100 الی 220 

○ قطر لوله 25 - 30 میلیمتر

○ قابلیت چرخش در دو جهت

○ 24 ماه گارانتی

برای مشاده ویدئو این محصول کلیک کنید

با خرید این دستگاه شما دیگر نه نیازی به مو صاف کن دارید و نه نیازی به مو پیچ این دستگاه چند کاره هم موهای شمارا صاف میکند و هم میتوانید با استفاده از حالت موپیچ چرخشی دستگاه به راحتی و با کمترین زحمت فر های زیبا روی موهای خود ایجاد کنید.
فرمو مخروطی پرومکس مدل 8562ez با امکان چرخش در دو جهت مناسب برای صاف کردن و ایجاد فرهای زیبا روی مو می باشد.  این فرمو به صورت مخروطی با قطر 24 تا 30 میلی متری است، میله مخروطی در حالت بسته برای ایجاد فرهایی با اندازه های مختلف و در حالت باز برای صاف کردن مو ها به کار می رود. روکش سرامیکی میله علاوه بر محافظت از موها موجب نرمی، درخشندگی و لطافت موها می گردد. تکنولوژی سرامیکی به کار رفته در ساختار میله موجب گرم شدن سریع میله در عرض 30 ثانیه، بازدهی بالا و هم چنین دوام طولانی تر گرما در میله می گردد. بر روی نوک میله محافظ پلاستیکی تعبیه شده است که با داغ شدن میله همچنان خنک می ماند و می توان در هنگام کار با میله آن را از قسمت نوک آن در دست گرفت.
فرموی پرومکس با قابلیت تنظیم حرارت از 100 تا 220 درجه سانتیگراد و چرخش صفحه مخروطی در دو جهت طراحی شده است که موجب عملکرد و کارایی بهتر آن می گردد. بر روی دسته دستگاه یک گیره برای تغییر وضعیت ذستگاه از اتو به فرمو تعبیه شده همچنین پایه ای پلاستیکی متصل به بدنه وجود دارد که با استفاده از آن می توان مانع از تماس میله با سطح گردید. طول 2.4 متری سیم کار کردن با فرمو را آسان تر نموده و فضای بیشتری را جهت کار با دستگاه در اختیار می گذارد. همچنین قابلیت چرخش 360 درجه سیم از تاب خوردن آن در اثر مرور زمان جلوگیری می کند.

این محصول و تمامی محصولات پرومکس promax ارائه شده در فروشگاه اینترنتی مد نگار دارای 2 سال گارانتی شرکت نگان سرویس میباشند.

دیدن تمام فر کننده ها 

  • 2.4 متر با قابلیت چرخش 360 درجه
  • چند کاره
  • قابلیت چرخش در دو جهت
  • دارای تنظیم دما 100 الی 220 درجه
  • استفاده حرفه ای و شخصی
  • دارای نوک عایق برای استفاده هر دو دست
مــزایا
مــعایب