اتو مو پرومکس مدل 5721

950,000 تومان

در انبار موجود نیست

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

اتو مو سرامیک پرومکس مدل 5721

○ صفحه سرامیک واقعی

○ همراه با کیف نسوز

○ 24 ماه گارانتی

اتو مو پرومکس promax مدل 5721

با طراحی زیبا و عملکرد بالا برای استفاده سالنهای آرایشی و همچنین استفاده شخصی بسیار مناسب است.اتو مو پرومکس با صفحات سرامیکی 100درصد طبیعی در اندازه 25 در90 میلی متر قادر به صاف کردن موهای متفاوت و خصوصا به عنوان اتوی موی زنانه قابل استفاده می باشد که زیبایی و براقی مو را برای شما به ارمغان می آورد. این دستگاه قابلیت گرم شدن سریع تا حداکثر 200 درجه را دارد که این عملکرد باعث افزایش سرعت در حین کار با دستگاه می شود.

اتو مو پرومکس دارای یک کلید خاموش و روشن می باشد و براحتی قابل استفاده می باشد.همچنین از این دستگاه فقط می توان برای موهای خشک و تمییز استفاده کرد و برای موهای خیس توصیه نمی شود. سیم این دستگاه جهت کارایی بهتر و آسان طوری طراحی شده که قابلیت چرخش 360 درجه دارد و مانع تاب برداشتن سیم میشود.همچنین سیم بلند و بادوام به طول 3 متر این دستگاه باعث می شود تا هیچ گاه کمبود فضای کار احساس نشود.به همراه این دستگاه یک عدد کیف حمل ارائه میشود که دارای لایه داخلی نسوز میباشد .

این محصول و تمامی محصولات پرومکس promax ارائه شده در فروشگاه اینترنتی مد نگار دارای 2 سال گارانتی شرکت نگان سرویس میباشند.

  • 3 متر با قابلیت چرخش 360 درجه
  • صفحه ساخته شده از سرامیک طبیعی
  • دارای کلید روشن و خاموش, سریع داغ میشود
  • استفاده حرفه ای و شخصی
  • دارای کیف ضد حرارت
مــزایا
مــعایب