زیرسازی آرایش دیانا اف لندن

1,250,000 تومان

در انبار موجود نیست

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

ژل پایه آرایش مات دیانا اف لندن 

بیس پایه آرایش و زیر سازی  دیانااف لندن

بدون چربی

آرایش مات

افزایش دوام آرایش

ساخت ایتالیا

کد مجوز بهداشت:8290899278499

ژل زیرسازی صورت دیانا اف لندن بافتی بدون چربی برروی پوست ایجاد می کند و پوست شما را در طول روز ما ت نگاه می دارد.

ژل مرطوب کننده بدون رنگ که باعث پرکردن و روزنه های پوست می گردد. و با بافت مخملی و نرمی  که بر روی پوست بجا می گذارد باعث می شود که بطور شگفت اگیزی  پوست شما شاداب تر و جوانتر جلوه دهد. حاوی عصاره  هسته انگور که باعث  نرم کردن و محافظت پوست  می شود.

فرمولاسیون ژل زیرسازی صورت دیانا اف لندن طوری  طراحی شده است که بدون آنکه سنگینی بر روی پوست  ایجار کند چربی پوست را کنترل کرده و چربی اضافه آن را جذب می کند.همچنین برق حاصل از چربی پوست را از بین می برد و قبل از کرم پودر و پنکیک برای یکسان سازی پوستتو ماندگار نگاه داشتن آرایش استفاده می شود از خشک نشان دادن و رگه  رگه شدن کرم پودر و پنکیک بر روی پوست جلوگیری می کند و برای هر نوع پوستی مناسب می باشد.

ژل زیر سازی و تثبت آرایش صورت دیانا اف لندن برای دوام کرم پودر و ارایش صورت خانمهای یک محصول عالی و با کیفیت است که در حال حاضر این بیس زیر سازی صورت در ایران طرفداران زیادی دارد و خانمها بسیار راضی از استفاده این کرم زیرسازی هستند ساخت ایتالیا است و حجم این ژل زیر سازی 30 میل بوده بدون روغن و چربی و خانمهای که خیلی پوست چرب دارند و کرم پودر و پنکیک روی پوستشان زود پاک می شود از  این ژل زیر سازی حتما استفاده کنند.

فروشگاه اینتنرنتی مدنگار این محصول با تاریخ مصرف روز و مجوز وزارت بهداشت و از طرف شرکت بین المللی دنیل کیش ارائه می کند

مــزایا
مــعایب

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند: