اسپری فیکساتور آرایش ردیست مشاهده عکس بزرگتر

اسپری فیکساتور آرایش ردیست

جدید

این محصول در انبار موجود نیست

350,000 ریال

افزودن به علاقه‌مندی‌ها

Give a Name

اسپری تثبیت کننده میکاپ و آرایش صورت

redist makeup fixing spray 

فیکساتور قوی با افزایش چشم گیر ماندگاری آرایش 

حاوی آبرسان پوست و عدم جلوگیری از تنفس پوست

محصولات مرتبط

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

توضیحات

فیکساتور آرایش صورت ردیست

این اسپری نثبییت کننده این امکان را به شما میدهد تا ساعتها ، آرایش شما مرتب و دقیق باقی بماند. همچنین صدمه های ناشی از تمدید آرایش نیز با استفاده از این تثبیت کننده از بین خواهد رفت. به این شکل که وقتی شما از این اسپری فیکساتور استفاده میکنید آرایش شما نیاز به بارها تمدید مجدد ندارد و همان لایه سبک میکاپ روی صورت شماست. بنابر این از تنفس پوست به دلیل سنگینی آرایش جلوگیری میشود. آرایش شما سبک و ماندگار خواهد بود. 

این اسپری فیکساتور حاوی مواد آبرسان پوست میباشد که به حفظ شادابی پوست کمک خواهد کرد.

نکته: در بعضی سالن ها از اسپری فیکساتور مو برای تثبیت آرایش استفاده میکنند که به شدت برای سلامت پوست شما مضر است. اسپری فیکساتور مو به هیچ عنوان جایگزین مناسبی برای فیکساتور صورت نیست. 

توجه: این اسپری بر روی تمام لوازم آریش صورت به جز رژلب تاثیر تثبیت کنندگی دارد. برای ماندگاری بالاتر رژلب از رژلبهای 24 ساعته استفاده کنید.

محصول جایگزین: بهترین محصول جایگزین این اسپری پودر فیکساتور آرایش صورت میباشد. پیشنهاد مدنگار پودر فیکساتور آرایش دی ام جی ام و پودر فیکساتور آرایش دیانا آف لندن با ترکیبات گیاهی میباشد. همچنین برای ماندگاری بیشتر آرایش میتوانید از بیس آرایش هم استفاده کنید.

طریقه مصرف: بعد از اتمام کامل آرایش و میکاپ صورت اسپری فیکساتور آرایش ردیست را با فاصله بیشتر از 50سانتی متری صورت با حالت پراکنده روی پوست اسپری کنید.

نقد و بررسی مشتریان

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.