رژگونه برنزر شکلاتی بورژوا 51

550,000 تومان

در انبار موجود نیست

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

رژگونه شکلاتی بورژوا شماره 51

○رژگونه برنزر بورژوا مات

○رنگ برنز متوسط  

○مناسب پوست های گندمی روشن

ساخت ایتالیا

حجم محصول 18 گرم

مجوز بهداشت:35577911235

رژگونه برنزر شاکلت بورژوا شماره 51 رنگ برنز متوسط مناسب برای آرایش برنز و بژ است بخصوص خانم هایی که می خواهند آرایش گونه آنها تن برنز مات و برجسته داشته باشد این رنگ رژگونه بورژوا کاملا مناسب است کارایی دیگر این رژگونه برای برنز کردن  کل صورت  است اما اگر ابتدا از پنکیک برنز استفاده شود و سپس بوسیله یک برس بزرگ از این رژگونه برای ارایش کل صورت استفاده شود مفید خواهد بود .سعی کنید با برس رژگونه یا برس آرایش خود به شکل خیلی نرم و ملایم از مواد رژگونه بورژوا به تمام نواحی صورت خود استفاده کنید .

 ♠یک ویژگی خوب  رژگونه برنز بورژوا حجم زیادی آن  (تقریبا 18 گرم ) است که مدت زیادی می توان استفاده کرد و کاملا فشرده است .

رژگونه برنزر شکلاتی بورژوا برای آرایش برنز مناسب است و برای کل صورت و گونه کاربرد دوگانه دارد.

ماندگاری بالا, بافت سبک و نرم و سازگار با انواع پوست, حاوی ریزدانه های رنگی برای برجسته سازی گونه ها از دیگر ویژگی های این برنزر میباشد.

◘رژگونه ها دونوعند نوع پودری و کرمی، خانم هایی که پوست خشک دارند باید از انواع کرمی آن استفاده کنند تا رطوبت و آبرسانی به پوستشان حفظ شود و خانم هایی که پوست چرب دارند باید از انواع پودری آن استفاده کنند. برای پوست های معمولی تا چرب هم انواع پودری مناسب است.

برای پر کردن صورت های لاغر باید رژگونه را با حرکت های دورانی روی گونه ها بزنید و به سمت استخوان گونه محو کنید و صاف به سمت استخوان گوش ها بروید. برای گود کردن صورت های چهارگوش نیز کافیست رنگ ملایم بر سیب صورت و گودی گونه بزنید و یرای برجسته کردن گونه ها با رژگونه ای 2 درجه تیره تر از پوست دور استخوان گونه تان را تیره کنید.

برای دوام بیشتر رژگونه اول رژگونه کرمی بعد کمی پودر مات و در آخر رژگونه پودر مورد نظرتان را روی گونه بزنید.

مــزایا
مــعایب